Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érezte már úgy hogy...

Más is érezte már úgy hogy nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem soha nem jön el az életembe a nagy ő.
2023. ápr. 6. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól az életem.
2023. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Ja

33 vagyok azt nőnek nyoma sincsen és egy kezem is sok, hogy megszámoljam eddig mennyi volt, nemhogy nagy Ő-nek...

de nézzük pozitívabban a dolgokat, van saját kertes házam, van autóm, van motorom, van pénzem és azt csinálok amit akarok akkor amikor akarok, mert nem kell igazodnom senkihez és nem tartozom felelősséggel senkiért...

Szomorú, hogy ezt írom? Hát inkább így nézem, mint depizzek azon, hogy nem kellek egy értelmes nőnek sem és egyedül rohadok meg...

2023. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Mindenkinek van lehetősége megfelelő társat találnia nemtől függetlenül, csak azért tenni is kell, senkinek nem repül a sült galamb a szájába a semmiből.
2023. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

#3 Ha nő vagy de, 1 nőre 1 rakás pasi jut, csak győzőn válogatni.


Aztán nem tudom miért lettem lepontozva, melyikre vagytok irigyek? hogy inkább feltalálom magam egyedül? vagy hogy nektek van nőtők és azt hiszitek mindenkinek könnyen szerezni??

2023. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 #3 vagyok, nem vagyok nő, nem vagyok különösebben szép vagy gazdag, átlagos vagyok, és egyáltalán nem vagyok irigy. Ha akarok, akkor találok nőt magamnak, csak mint már említettem, azért tenni, próbálkozni kell, és nem szabad feladni néhány kudarc után, aztán várni a sült galambot.
2023. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább change my mind

nyomuljon a nő rám. :)

úgyis mindenféle egyenlőségről papolnak.

2023. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ilyen hozzáállással nem csodálom, ha nem találsz nőt.:D
2023. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem így álltam hozzá, ez az új hozzáállásom. :)

a kudarcok után már így vagyok vele, meg ahogy írtam van mindenem, elszórakoztatom magam aztán kész, ha jön nő jön, ha nem... így jártam, persze nyilván ha valaki jön az életembe és nagyon szimpi azért próbálkozom majd, de amúgy jöjjön csak a sült galamb.

2023. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

3. "Mindenkinek van lehetősége megfelelő társat találnia nemtől függetlenül, csak azért tenni is kell, senkinek nem repül a sült galamb a szájába a semmiből."

Láb nélkül is próbáld meg jó?

2023. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
#9 Ez nem a testrészek meglétének a kérdése, amíg szellemi fogyatékosságról nincs szó, addig bárkinek mehet, képzeld, még az utolsó, mocskos, fogatlan csövesek is képesek hozzájuk való társat találni maguk között, ha akarnak. Nem értem, hogy miért vagytok ilyen negatívak. Nekem is megvannak a saját problemáim, csak igyekszem megfelelő módon kezelni őket. Láb nélkül? Oké, akkor olyan társat keresek akit nem zavar ez, és más, szellemi jellegű értékek okából fakadóan együtt tud élni ezzel. A szerelem és a szeretet nem csupán testiségből fakad, sőt.
2023. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!