Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem értékel engem senki...

Miért nem értékel engem senki sem az életben?

Figyelt kérdés

Legyen bármilyen emberi kapcsolatom, vagy bármi más, még sose volt olyan, hogy engem értékeltek volna. Munkahelyem volt bár rövid ideig. Hiába voltam kedves, és megcsináltam a munkámat, az akkori főnököm még se értékelte a munkámat.

Suliban se voltak igaz barátságaim, mint másoknak, mindig átvertek azok is, akikkel jóba voltam, sőt még ki is voltam közösítve, mert csendesebb voltam.

Párkapcsolatok terén szintén sose voltam sikeres, a legutóbbi kapcsolatomban is átvertek, és mivel az exem utánam rögtön meg is nősült, meg a nő egyből teherbe is esett az esküvő előtt, így a korábbi tapasztalataim alapján azt gondolom én nem vagyok sose senkinek se elég jó.


2023. ápr. 29. 17:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Félig meddig lelkitársak vagyunk,nekem sincsenek barátaim 6éve volt utoljára kapcsolatom,igaz a munkahelyemet szeretem a fönök nagyon rendes,fel a fejjel csak jobb lehet,ha gondolod írhatsz üzit
2023. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Ne másoktól tedd függővé a saját értéked. Először értékeld magad, akin pedig azt érzed nem ehhez méltóan bánik veled... egyszerűen csak lépj vissza egy lépést, ne kezdd el a kedvüket keresni mert kihasználnak. Aztán így jársz, mint ahogy most érzed magad.
2023. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Te is megteheted, hogy teherbe esel egy csávótól, hátha feleségül vesz, ha mégsem, még mindig el lehet vetetni.
2023. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem veled van a gond. Az emberek java része görény. A saját érdeke hajt mindenkit, még akkor is, ha ezzel eltapos másokat.

Meg kell találnod az utad, és minden rendben lesz! Nem a helyeden voltál, nem a megfelelő emberekkel, és csak tapasztalatot gyűjtöttél!

A hármas egy hülye, ne hallgass rá!

2023. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Érdekesek a vàlaszok. Ne értsetek félre, de most őszintén! Az szerintetek nem baj, ha valaki mindig csak "jó"?! Vagy kinek mit is jelent pontosan az, hogy "jó", milyen értékrendet takar ez?


Nekem az a véleményem, hogy valószínűleg mindig magadból indulsz ki, és mindig mindenkiről a jót feltételezed, és valaki hiànyzik az életedből, amint valaki pedig jön, felruházod olyan tulajdonsàgokkal, amiket làtni akarsz és érezni, de valójàban nem is ismered őket, és amikor erre ràjössz, hogy nem felelnek meg az "elképzeléseidnek", hatalmas csalódàst érzel. Mindemellett valószínűleg a szeretet meg figyelemhiàny miatt, tojáshéjakon lépdelsz, mert félsz elveszíteni ezeket az embereket, és sose mutatod ki az igazi érzéseidet, a haragodat, nem tetszésedet, és ezàltal ők el is hiszik, hogy neked minden jól van, úgy ahogy van, és bàrmit megtehetnek veled. Te pedig csodálkozol majd, hogy h.lyére.vesznek és lecarnak, és az egészet nem érted, hiszen te "olyan jó vagy".


Gondolkozz el ezen. Nem rosszindulat, igenis azért írom, hogy vedd észre magad, minden rajtad àll!


Szeretettel kívànom Neked a legjobbakat. :) Egy volt "jó" ember.

2023. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es kommentelő szépen összefoglalta.


S milyen igaz. Jómagam, amióta letudtam az önismeretemet azóta rengeteg minden jobb és továbbra is fejlesztem önmagam.


A depi megszüntetése is jelentős változást hozaz ember életébe.

Ugyanis a belső érzések, gondolatok nagyon meghatározzák a megjelenésedet, kisugárzásodat, beszédedet/szóhasználatodat stb.


Pl amikor levedlettem anno a depit elkezdtek észrevenni az emberek, immár pedig vonzom a tekinteteket, holott a sílusom ugyan az, sőt full fekete.


Kedvesebbek az emberek, jobban odafigyelnek stb.


Önmagunk értékelése, belső harmónia sokat számít.


A kapcsolatok alatt pedig rájöttem, szilánkos emberrel többet nem jövök össze, mert számos probléma abból ered.

Csak olyannal szándékozom kapcsolatot kialakítani, aki alapon helyén van fejben, lélekben.


Egymagunkban tudunk boldogok lenni, akkor megfelelő személy mellett még boldogabbak lehetünk.


Nem mindegy ki milyen lelki alappal lép be kapcsolatba, s ezesetben legyen az szimpla baráti kapcsolatoktól egészen a párkapcsolatig.


Volt olyan exem is, akit helyre tettem önbecsülésben, majd elszállt magától és félre ment, dobtam, x évenként pedig rám ír, hogy visszakncsorogja magát. Minden alkalommal offoltam, egyszer tiltottam, de más profilról írt, aztán azóta csak ignorálom.


Jobb, ha már egy egész emberrel ismerkedünk, akinek helyén vannak a dolgai. Az meg más kérdés ki kivel passzol, mint személyiség stb.


Mindkét félnek jobb, ha helyén vannak dolgaik, főleg fejben.


Használd ki az egyedüllétet, pontosabban az énidőt és merülj el önfejtegetésbe, fejlesztésbe.

Nincsen ehhez pontos útmutató, mert minden ember más, és más történetekkel teli az élete. Más körülmények, impulzusok, események stb.


Nekem sokat segített az énidő és mai napig hagyok teret magamnak. Félredobom az elektronikát és elvonulok.


Még a napszakokat is eltoltam, mert hatékonyabban működök így.


Rengeteg mindenen változtattam az utóbbi 10 évben.


Merj önmagad lenni, merj változni, változtatni úgy, hogy önazonos is maradj. Ahhoz viszont önmagad minden zugát ismerned kell fejben.


Mielőbbi fejlődést kívánok!


S ne feledd, ne a külvilágnak akarj megfelelni, hanem önmagadnak és idővel hozzád hasonló, szimpatikus emberekkel érdemes ismerkedni, kapcsolatokat kialakítani.

Milliószor jobban fogod érezni magad.

2023. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha ne mond, hogy soha Kérdező!

Isten minden embernek alkotott segítőtársat a földön, aki tökéletesen passzol hozzá. Csak még mindketten fejlődtök, hogy el ne ijesszétek egymást.

Fejlődj minden téren. És akkor a sikereid sem maradnak el.

Mert te egy gyönyörű lélek vagy és egészen biztos valaki számára pontosan te leszel vagy talán már vagy is a tökéletes. Tökéletes, elcserélhetetlen, elárúlhatatlan. A Nummer 1.

De sose add fel a reményt. Reméld, hogy eljön a nap, és a társad, aki pontosan neked készűlt. Azon a napon pedig hálás leszer minden eddig bekövetkezett szarságért, még a háborúkért és értelmetlenségekért is, mert pontosan tudni fogod, hogy oda, ahhoz a pillanathoz vezetett minden, ami a világon bekövetkezett azóta, hogy beindult.

Azon a napon pedig nem fog számítani az sem, hogy mindig is létezett e a létezés, ősrobbanás volt-e vagy teremtették mindezt. Tudni fogod, hogy az ott a nagy Ő.

Nem adjuk fel csajszi! Ami nem öl meg, az megerősít és megedz.

2023. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez a ne adjuk fel szöveg nagyon szép és jó, de ne hitessétek màr el vele, hogy neki semmit nem kell tennie azért, hogy a helyzete megvàltozzon. Az nem jósàg és nem is összekeverendő a jósàggal az, hogy olyan típusú embernek adja elő magàt, aki mindenki előtt megalàzkodik. Az élet nem egy tündérmese, igenis meg kell erősödni lelkileg, mert màsképp nem megy. Mindenki àt fogja verni, ha görcsösen megy a szeretet utàn, de ez nem szeretet, csak kuncsorgàs, valami utàn, ami nincs. Először magàt kell rendbe rakni, és utàna fog tudni egy olyan pàrt talàlni magànak, aki szintén egészséges lelkületű.
2023. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg bölcs 8-as válaszoló?

Aztán mit kellene tennie,? Hogyan tegye azt meg barátom?

Mert azt én isel tudom neki mondani, hogy hogyan lehet felszedni egy q.rvát a neten. Sőt azt is el tudom mondani neki, hogy hogyan vágja át saját magát, hogy elhiggye, hogy őt szeretik. Csak az a helyzet, hogy ebben a világban a nőknél a pénz beszél. Ennyi. Nem tűnt fel, hogy mekkora verseny van a nőkért? Hány nő picsog itt a magányosok klubjában mindenható válaszért könyörögve? Egy sem. Itt csak férfiak vannak.

Mert a nő velvesz egy csinos ruhát és kikeni magát, billegeti magát és ezer kan ugrik egyszerre. Neki csak el kell döntenie, hogy az ezerből melyik a legkevésbé hazudós.

Mert ugyanúgy lehet elcsábítani a nőt, ahogy egy férfit. Hazugságokkal. Ezt elfogadni pedig olyan szinten nehéz, hogy inkább törlik az ember válaszát, mert az nem felel meg a kor elvárásainak. Pedig vagy hazudsz vagy lottónyertes vagy. Így is, úgy is meg kell dolgozni a nő megtartásáért.

Mert ezt hozza a mai kor követelménye.


Vagy a nőnek hazudsz , vagy mindenki másnak, vagy pedig saját magadnak. Így tudsz becsajozni.

Az emberek pedig legyenek férfiak vagy nők olyanok, hogy értékelik az újat, de ha megszokják, akkor már nem is tűnik olyan értékesnek. Csak akkor tűnik fel az érték, ha már elveszítetted.

Ez pedig minden téren igaz.


Ezt kellett volna megírnod 8-as. De nem adhatod át azt ugye, amivel te magad sem rendelkezel. Én rendelkezek ezzel, de nem fogom egy nőcskére sem a pénzemet elpazarolni sem pedig az időmet. Egyszer megtettem. 2 emberke köszönheti az életét a döntésemnek. Hála istennek, jól vannak és élvezik az életet. De én majdnem beledöglöttem. Mint azt fentebb kifejtettem.

A barátságra sem érdemes többet áldozni, mert még mindig jobb, ha az ember magányos, mint hogy elárulják azok, akik szeretik. Ez pedig nem mai kor jellemzője. Hanem együtt van az emberiséggel.


volt egy sötét középkor, melynek hátránya, hogy olyan férfiak adták tovább a génjeiket, akik a mai korban ezekkel a génekkel elvesznek. De azok a gének máshoz viszont tökéletesen alkalmasak. Szóval nincs minden veszve. Az önbizalom elsajátítható, ahogy a hódítás képessége is. De megéri-e?

Ez a nagyobb kérdés.

2023. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!