Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem magam szépnek?

Nem érzem magam szépnek?

Figyelt kérdés

Privátba küldök képet, nem mindig vagyok megelégedve a külsőmmel, mostanság kicsit jobb, változtattam 1-2 dolgon


18/F



2023. máj. 3. 18:31
 1/8 anonim válasza:
Járjál edzeni, de minimum sportolj valamit, ami erősít és formálja az alakod! Jön majd ezzel az önbizalom, hidd el!
2023. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Minden fiatal szép!

Több önbizalmat barátom!

2023. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DanielC válasza:
Nem kell tul szepnek lenni, csak apoltnak. Vagasd le a hajad, mosd meg a hajad, borotvalkozz. Kesz az arc. Ne legyel tulsulyos ha lehet. Legyen egy kis mellizmod ha lehet, mert allitolag akkor vagy a nagymenö. Fiatalsag meg van, az szuper. Most mar csak önbizalom kell. Szoval olyan foto csinals magadrol, ahol nem ugy nezel ki mint aki meneül valami elöl. A nök azt hiszik akinek önbizalma van mint egy sociopatanak, az a szuper partner. Ugyhogy probalj meg mindig önbizalom-pasi lenni.
2023. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
Ha egy férfi szép, akkor az már bxzis...szóval nem kell szépnek lenned, elég ha van egy magabiztos kiállásod és jó a szöveged!
2023. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy külsőre, amilyen vagy. Persze javíthatsz a megjelenéseden borotválkozással, fodrásszal, vagy az öltözködéseddel és a higéniáddal. De az csak egy része a annak, hogy eladható legyél. Mért a helyes szó, az eladhatóság. A skacok nem a szépségükkel hódítanak, hanem eladják magukat. A magabiztosság többet ér a szépségnél. Maga biztos pedig akkor vagy, ha tudod, hogy te minden alap dolgot megtettél. Egy új ruha is képes az embert magabiztossá tenni.

A valódi szépség és a szó, amit keresel a sárm, sármosság belülről fakad, és onnan tör kifelé. A kultúrált külső pedig csupán beindíthatja, felerősíti azt, ami belülről árad.

De magabiztosságot az is képes adni, ha már rendelkezel a testbeszéd olvasás képességével. Van néhány könyv a témában, kiguglizod, letöltöd, lelopod a netre és magádévá teszed. Mármint a tudást, ami benne van és aktívan használod.


Fiatalon azt hittem, hogy minden a külsőről szól, amíg egy szegény és csúnya barátomat meg nem láttam egy bomba csajjal kézenfogva sétálni. akkor jöttem rá, hogy a külső eltörpűl a belső mellett. Fontos a külső, persze, de a belső rendezése ezerszer fontosabb.


Én 35 vagyok. Pár éve egy tanfolyamon haverkodtam össze egy sráccal, aki akkor pont 18 volt. Nem volt csaja. Mondtam neki, hogy férfi szemmel nincs semmi baja. Menjen oda bármelyik csajhoz, aztán beszélgessen vele. Nem volt csaja. Végűl nem a menő cuccoktól, nem is a legújabb Ifontól vagy a jogsitól, edzéstől hanem a szemüvegtől lett magabiztos. Kiderült, hogy a látása nem volt a leg élesebb. Amint pedig szemüveges lett, hódított és elérte, amit akart.


De megértem, hogy fatalon a saját külső értékeinktől várjuk az elégedettséget, de az felszinesség. Belül kell rendbe tenni magunkat, aztán az ki ül az arcunkra is. Meg mi férfiak nem vagyunk szépek.

Mi jóképűek vagyunk, sármosak, a teremtés koronái, akik simán ki tudják dumálni a csajt a bugyijából, ha nem tárgyiasítjuk őket.

Na a csajok szépek.


Igen, igen. Ez a törvény és amit a próféták tanítanak.

2023. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lucifer-666 ***** válasza:
Jöhet :)
2023. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lucifer lányom, Baja közeléből.

Neked szépség adatott.

2023. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lucifer-666 ***** válasza:
#7 Összekeversz valakivel, de talán nem is baj. Nem baj, ha nem tudjátok, hogy a ti gondolataitok, az én gondolataim. Néha jobb elrejteni a személyt, ha a célok fontosabbak....
2023. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!