Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 160 cm-es lány vagyok, 20...

160 cm-es lány vagyok, 20 éves és 44 kg.Arcra szépnek érzem magam (nem öndicséret),viszont sokszor kapom a negatív kritikákat a testsúlyommal kapcsolatban,ami nagyon rosszul esik.Hogyan kezeljem ezt a problémát?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 07:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hiába étkezem rendesen, változatosan nem tudok hízni!
2021. szept. 2. 07:47
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha így jól érzed magad ne törődj másokkal. Az egészséges étrendre, megfelelő szénhidrát/fehérje bevitelre ügyelj. Ha van kedved írhatsz privátot. :) 27/F
2021. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Irigyellek :) Szívesen cserélnék veled.

Az okát viszont nem tudom, hogy miért van bizonyos embereknél, hogy akkor sem híznak el, ha sokat esznek. Szerintem ez ellen nem nagyon tudnál mit tenni.

2021. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el járni kondizni mert mikor épól az izomzat akkor kicsit talán vastagodnál az izom miatt és a mérleg is többet mutatna mert az izom nehezebb mint a zsír.

Gondolom úgy is eszel hogy hízzál.

Azt tartsd és mellette gyúrj a kondiban

A gépek is nagyon szépen formálnak nemcsak a súlyzók

Remélem tudtam segíteni

2021. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valakinek egyszerűen ilyen az alkata, ne foglalkozz mások véleményével. De ha nagyon zavar, esetleg sportolhatnál valamit (akár csak futás) attól nagyobb lesz az étvágyad. Lehet, hogy ami neked "rendes" adag, az egy jó húsban lévő embernek a fél fogára sem elég. Többet kell enni, máshogy nem igazán lehet hízni.
2021. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Átérzem teljesen, velem is pontosan ugyanez történik. Soha senki nem érti meg, hogy van, aki nem tud hízni. Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel. Aki a testsúlyod alapján értékel, annyit is érdemel.
2021. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Sportra gondoltam, csak nehezen szánom rá magam.

Igazából az érdekelt,mi a véleményetek erről, a választ megkaptam.

:)

2021. szept. 2. 08:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kondi mint mondtam.

Személyi edző segítségét kérdd és meglátod meglesz az eredménye!

Ha jól érzed magad így akkor meg ne foglalkozz senkivel

#4

2021. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hasznosat én sem tudok igazán hozzátenni, jók voltak a hsz-ek szerintem.


Nyolcassal értek egyet maximálisan. Amennyiben neked így jó, akkor miért görcsölsz azon, hogy mást mit mond/gondol? Abban az esetben lépj, ha téged zavar.

Én pont fordított helyzetben vagyok, ha csak ránézek egy diétás kajára, már attól hízok, kb. 😅

Nem érzem jól magamat a bőrömben és teszek is ellene (engem zavar, nem más miatt)! Jó ideig visszazuhantam (lelkileg), de most megint odafigyelek. :)


42F

2021. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
50%

Nem tudom megérteni a magyar embereket, ebben az országban mindenki azt gondolja, hogy az a jó, egészséges, ha zsíros az ember. A világ egyik legelhízottabb nemzete vagyunk, vannak is szép számmal szív- és cukorbetegek, de még mindig nem tudjuk felfogni, hogy nem jó, ahogyan étkezünk.


Vannak azért bőven (szerencsére), akiknek olyan a genetikájuk, mint a tiéd. Nekem nem volt ilyen mázlim, meg is híztam 20-25 között rendesen. De 30 éves koromra benőtt a fejem lágya, változtattam, most 165 centis férfi létemre 58 kg vagyok. Szégyellnem kéne? Inkább azt szégyelltem, mikor 75 kilósan nem voltam képes lehajolni bekötni a cipőmet...


Ha jól érzed magad így, akkor el kell engedni a füled mellett a beszólásokat. A 44 kg kevésnek tűnik, de ha olyan a testfelépítésed, akkor semmi gond nincs vele. Inkább szégyellje magát az, aki nem tud kontrollt tartani a cukorfogyasztásában, literszámra issza ezeket a szenny üdítőket (50 kcal/dl!! - 1 liternél ez a napi ajánlott mennyiségnek a negyede), pedig 2 ülőhely kell neki buszon, vagy akárhol. A sportolás viszont tényleg mehet, napi 15 perc jógával is sokat el lehet érni. Főleg neked, akinek nem célja a fogyás. :)

2021. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!