Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érek semmit?

Miért nem érek semmit?

Figyelt kérdés
Világ életemben azt éreztem, hogy én nem érek semmit. Sose voltam különösebben népszerű az életben sem, így online sem kapok sok like-ot, és köszöntéseket sem. Sem iskolában, sem munkahelyen soha nem voltam kedvelt, pedig nem voltam bunkó, vagy ilyesmi, de valamiért sose vagyok népszerű és nagyon kedvelt. Sokszor érzem azt, hogy az emberek lenéznek.
2023. máj. 4. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Irigyelni szoktam azokat, akik népszerűek, és sok ember szereti őket, úgy gondolom nekik sokkal könnyebb az életük.
2023. máj. 4. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert érzik rajtad, hogy önbizalomhiányos “omega” vagy, a tápláléklánc alján. Ha magabiztosan viselkednél, az emberek is máshogy állnának hozzád.
2023. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Mi is lenézünk amiért minden nap hatszor kiírod ezt valamilyen formában. Feleslegesen sajnáltatod itt magad.
2023. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk.
2023. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak kezdj el gyúrni, bro'
2023. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%
És ha mondjuk híres lennél? ugyan úgy halnál meg mint egy "alfa" :D vicc az egész...egyébként meg a legtöbb ember nem népszerű, aki meg az van aki azt utálja.
2023. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Bármi jobb annál mintha szenvedtetnéd magad.

Legyenek hobbijaid, keress embereket, akikkel együtt lehet csinálni dolgokat és ha barátság kialakul, kialakul, ha nem akkor nem. Előre ne éld bele magad.


Én is így járok egyébként, névnap-születésnap, érdeklődés az emberek felé a részemről, visszafele ez már nem működik, sőt, ha vannak összejövetelek, engem kihagynak, eszébe se jtuok senkinek. Akik meg egymást undorítóan beszélik ki, jól elbulizgatnak, szemtől szembe mosolyognak egymásra...

2023. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon mérd le hogy "mit érsz", hogy mások mit jeleznek vagy nem jeleznek vissza feléd.
2023. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!