Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsège mièrt...

Az emberek többsège mièrt olyan hogy ha vesz valami kütyüt ès gyárilag rossz vagy hamar elromlik akkor nem vesz soha többet semmit attól a gyártótól?

Figyelt kérdés
Nem èrtem az ilyeneket. Èn is jártam már így, kis hangszóróval, szivargyujtós töltővel, hdd házzal ès telefonnal is. Megvettem nem működött, a másik hibás volt. Visszavittem, kicserèltèk azóta is azt hasznalom pl a hdd házat, telefon èvekig bírta. Egyetlen hibás termèk miatt mièrt írják le az egèsz márkát? Ha mindegyiknèl kifognak egy-egy hibás termèket akkor vègül mit fognak venni? Èn nem azt mondom hogy de kötelezően olyat vegyen, csak nem èrtem mièrt kell leírni egy márkát egyetlen hibás termèk miatt? Itt gyakorin, nèha facebookon de főleg árukeresőn találkozom ilyenekkel.

2021. okt. 11. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted?

Nem akarnak újra rosszat venni, mert feltételezhetően az ő hibájuk, rosszul lett gyártva

2021. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

#1:

Egy szakítás után az emberek miért mennek újra és újra bele másik párkapcsolatba? :-) Hiszen feltételezhető, hogy megint sz*a.r lesz!

2021. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2# az itolsó szakításom óta 25 eve egyedül vagyok.
2021. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Van egy csomó márka a világon, mégis miért kellene azt támogatnom a pénzemmel, amiben már csalódtam? :D szerintem teljesen logikus, hogy ha "A" márka terméke nem válik be, akkor megpróbálom "B" márkát.

Régebben még próbálkoztam ezzel hogy erőltettem a márkahűséget a gyári hibás kacatok után, soha nem ért meglepetés, mindig rossz maradt.

2021. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!