Milyennek lenni jobb?

Figyelt kérdés
Mindenben jó lenni, de semmiben sem a legjobbnak lenni VAGY egyvalamiben jó lenni, de abban a legjobb ?
2010. okt. 10. 12:23
 1/6 A kérdező kommentje:
2.választásnál viszont: egyvalamiben a legjobb lenni, de másból elég gyenge lenni, ez is hozzájárul, csak elmaradt
2010. okt. 10. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:

2. sztem

jó kérdés

2010. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első!
2010. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm..tényleg elég jó kérdés.Sztem is az 1. választás.
2010. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy mindenben jónak lenni. ténylegesen hasznos, gyakorlatban is használható tudást nem lehet 'minden'-ből szerezni. Ahhoz, hogy valamivel tudj is mit kezdeni sok idő kell, és elmélyedni álltalában csak egy viszonylag szűk témán (vagy szorosan kapcsolódó témákon) belül van idő.
2010. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó dolog mindenből jónak lenni, de mivel ekkor nem tudsz igazán jó lenni semmiből, így igazán boldog sem leszel tőle...


Így az jobb ha egy területen igyekszel csak a legjobb lenni, mert így sokkal kevesebb konkurenciád van, és amíg csak a saját területeden tartózkodsz, igazán büszke lehetsz a tudásodra. Aki sikeres, az egyvalamiben sikeres, nem mindenben. Aki mindenhez ért, az semmiben sem igazán jó, nem viszi sokra....

2010. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!