Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kell megváltoztatni...

Hogy kell megváltoztatni önmagunkat? (Belsőleg, lelkileg.)

Figyelt kérdés
2007. máj. 2. 11:34
 1/9 anonim válasza:
100%
UGy tudjuk agunkat a leghaékonyabban pozitiv irányba megáltoztatni ha allgatunk a körülöötün élök tannáőcsaira és mindemellet vann egy kitünő parnerönk is és ez már valaqmelxestv változtat is a szemlyisgünkön.
2007. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akarterovel jo iranyba kell vezerelni a gondolotaidat es a cselekedeteidet.Idovel majd eszreveszed,hogy megvaltoztal mikor pozitiv visszajelzeseket kapsz az elettol. :)
2007. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Akarat akarat akarat akarat ez mindennek a kulcsa
2007. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha spontán történik és szinte észre sem vesszük.Sztem ez olyan tudat alatti dologgal vihető végbe.Szóval szerintem a maradandó váltzoás, csak ösztönszerűen megy végbe.
2007. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Sokan azt mondják, akarat. Én azt mondom, nekem nem volt hozzá akaraterőm, hogy megváltozzak. Aztán egyik vasárnap délelőtt 11óra tájban átkapcsoltam az atv-re, és éppen a Vidám Vasárnap ment...
2008. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el pszichológushoz,de szerintem ő is azt fogja mondani hogy akarni kell!
2008. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Agykontrollal,pozitív gondolkodással.Az emberek is érzik rajtad a pozitív gondolatokat és szeretettel fordulnak feléd,ugyanígy működik fordítva is.Ha pozitívan nézed a dolgokat akkor meglátod minden jó jön magától mint a karikacsapás.Csak egy péda:tettek egy kísérletet felkértek 36 olyan embert aki aki szerencsésnek mondja magát és 36 olyat aki azt gondolja magáról,hogy ő egy lúzer neki semmi nem sikerül.Na most egy hosszabb utszakaszon egy pad mellé leraktak 1 fényes érmét a 36 magát szerencsésnek mondó emberből mindenki észre vette mikor elment melette a másik 36-ból senki sem.Ennyire egyszerű.A vidám vasárnapot nem ajánlom a hit gyülekezete éppen az elesett,befolyásolható,magányos embereket használja ki.
2008. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
elhatározással, célkitűzésekkel. ha eléred a kitűzött célokat, akkor nagy-nagy önjutalmazásokkal:)
2008. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Hehe! Szerintem ide nem akarat kell hanem társaság váltása, akik az embert kötülveszik. Így az ember akaratlanul is változik.
2008. júl. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!