Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ha egy selejt...

Mit tehetek ha egy selejt vagyok? Többi lennt:

Figyelt kérdés

Diszlexiám van. 84-es az IQ-m. Rossz a kommunikációm, az írásom. Szorongok emberek közt. 26 évesen még nem volt párkapcsolatom. Fogcsíra hiányom van (10db maradandó fogam nem nőtt ki mert soha nem volt), van 2 db tejfogam.

Nem tudok vért adni, mert túl vékony a vénám. Gerinc ferdülésem van, görbe vagyok. Elkerülő személyiségzavarom van (ezt pszichiáter mondta). Meg lehet hogy borderline, meg bipoláris. Magányos vagyok.

Mind emelett ronda is vagyok, és 26 évesen 18-nak sem nézek ki.


2023. máj. 14. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt. Akkor nem lenne ilyen pontos, helyesírásilag is precíz a szöveged.
2023. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Fordulj Jézus Krisztushoz. Ő mindenkit egyaránt szeret, és hátha sikerül megtalálni magadat, és hogy miben vagy jó. Megtanulod megszeretni magad és a világot.
2023. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Kivéve, a lent.

Hol? Lent vagy lenn.

De “lennt” nem létezik. Mondd, hogy elírás!😁

Na, fel a fejjel!

2023. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1. Az oké, hogy most kb. pontos.. de, ha látnád a szakdolgozatomat, ha hallanád hogyan kommunikálok, és ha tudnád milyen nehéz számomra a tanulás.. akkor értenéd miről beszélek. Szar az amikor meg kell tanulni valamit, de nem értem mit olvasok, és iszonyat sok energiát fektetek a tanulásba, és kapok egy kettest, jobb esetben hármast.

2. olyan embert amilyen én vagyok nem lehet szeretni.

2023. máj. 14. 20:59
 5/20 A kérdező kommentje:
3-as: Nem hiszek az ilyesmiben.
2023. máj. 14. 21:00
 6/20 A kérdező kommentje:

5-ös Ma pont ma töltöttem ki neten egy IQ tesztet, lehet nem pontos mert internetes, de pár éve mikor pszichiáternél töltöttem ki IQ tesztet akkor is 80 valamennyi volt az eredmény. Kár hogy nem képernyő fotóztam le az eredményt.

Sokféle zavarom lehet. Jövő héten megyek pszichológushoz.. (ez most másik nem az akihez korábban jártam)

2023. máj. 14. 21:04
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd ki:

[link]

80 körüli iq-val nem tudnál konzekvens mondatokat megfogalmazni, ennyire kevés nyelvtani hibával. Várom az eredményt!

2023. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Na végre valami jó troll kérdés!

Ha nem az, akkor pedig ne aggódj, csak nézz be az elektronikus eszkötök, az ezotéria és a tini párkapcsolatok kategóriába. Mindjárt máshogy fogod érezni magad :D

2023. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

5-nek mi a baja? Fáj neki hogy valaki boldogságot talál és üdvözülni akar? Szomorú életed lehet haver.

Kérdező, te meg járj el néha misére, még ha nem is akarsz hinni, csak hallgasd végig őket. Ha érdekes a pap akkor hátha még visszahozza az életkedved. És ne hallgass az olyan élősködőkre akik ezt leszólják. Irigyek, gyűlölködnek, nincs jobb dolguk.

2023. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#10 Mesélj még! Téríteni próbálsz egy gyenge embert a gyenge pillanatában. Kihasználod a sebezhetőségét, hogy manipuláld. És velem van a baj, mert leírtam ezt.🤣
2023. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!