Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen, ez normális?

Láthatatlan84 kérdése:

Miért vagyok ilyen, ez normális?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok leülni tanulni csak akkor ha tudom hogy már épphogy van időm a vizsga/zh elött. Holnap után lesz egy ZH amire tanulnom kellett volna, és tudtam egész végig hogy kell rá tanulni, de egyszerűen semlegesnek éreztem, és most hogy már csak 1 napom van rá, és még 5 beadandóra, így elkapott egy izgalmi állapot(félek, és mintha fagyos lenne a mellkasom és nem tudom megmagyarázni de tetszik). Ez már nem az első alkalom hogy ez történik előző félévekben is volt ilyesmi de csak most vettem észre. Természetesen így is meg lesz 60-70% a ZH de ha akár 2 nappal elötte elkezdeném tanúlni akkor nem lenne nehéz a 80-90% se... Valakinek van hasonló tapasztalata? Így próbálom meg tudat alatt izgalmassá tenni az unalmas Egyetemi éveket? kis extra kihívás mégha ez a tanulmányaim rovására is megy? El akarom hagyni ezt a rossz szokást és maximalizálni azt amire képes vagyok! Valaki tudna tippeket adni? 21f

ápr. 27. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem máshol lehet a hiba. Egyébként pacsi, én is ugyanilyen vagyok.:D Bár én csak levelezőn járok egyetemre, mellette dolgozom, de az nálam rendszeres, hogy zh-kra vagy vizsgákra úgy készülök fel, hogy előző nap munka után beugrok egy dohányboltba, és veszek legalább 6 doboz energiaitalt. Ezután hazamegyek és leülök tanulni másnap reggelig, aztán pedig bemegyek megírni. Igazából veszélyes játék, mert vannak olyan dolgok, amiket így lazán meg lehet csinálni, de vannak olyanok is, amiket nem. Például valszámból 3x megbuktam. És igazából a szerencsén kívül másnak nem köszönhető, hogy negyedjére átmentem.
ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!