Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el hogy csak...

Hogyan fogadjam el hogy csak egy átlagos kinézetű lány vagyok?

Figyelt kérdés
Nem csúnya de nem is szép
2023. máj. 24. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szépség szubjektív, mindenkinek más a szép. Neked ez legyen, minél előbb elfogadod annál jobb lesz.
2023. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
A szépség relatív
2023. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem tetszel.
2023. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert hogy nézel ki?
2023. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:

Fejben eldöntöd.

Egy fotóra kíváncsi lennék!

2023. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyi ízlés.


A csontjaink is sok félék formára, térfigatra stb, nemhogy mindezek és a rá épülő dolgok.


Olyan dolgon kattogsz, amin teljesen felesleges.


Max, ha olyan dologról van szó, ami valamilyen mozgásgyakorlat alatt fejleszthető, formálható, akkor hajrá!


Teljesen más az, hogy magadat, hogyan látod és más az, hogy te miket, milyen vonásokat tartasz szépnek.


Pl párom nem szereti hosszabb lábait, nyakát, ellenben nekem imponáló külsó jegyek egyikei.


Volt kollegám a nagy orrot szereti, párja viszont sokáig ostorozta önmagát az orra miatt, amit egymás mellett idővel el tudott fogadni.


Barátnőm a szőrös pasikat imádja, amíg össze nem jött párjával, azt hittem csak viccel, mert poénosan mondta.


Legyél nyitottabb és befogadóképesebb, főleg önmagad felé.


30N

2023. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem vagy csúnya. Talán mások szebbnek látnak, mint te magad.
2023. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!