Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki gonosz, tudja magáról,...

Aki gonosz, tudja magáról, hogy az?

Figyelt kérdés
Aki rosszindulatú, jellemtelen, érzéketlen, az tudja magáról, hogy ilyen? Ha igen, nem érdekli? Ha nem, hogyhogy nem? Emberek hogyhogy nem képesek az önreflexióra? Esetleg megmagyarázzák maguknak, hogy bár rosszat tettek, nem szép, ahogy viselkednek, de végülis megérdemli a másik? Adott esetben a másik nem is tett semmi rosszat, mégis támadás éri.
2023. máj. 24. 16:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ma 23:39-es vagyok, és az első oldalról néhány


ma 23:41-es!


micsodaa? "Nem gondolom magam manipulatívnak, mivel jól tudom, hogy az vagyok." ott bajok vannak rendesen...

2023. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
#20 Még 3 félévem van hátra a munka melletti diplomaszerzésig, aztán pedig egy élhetőbb helyen szeretnék egzisztenciát teremteni és családot alapítani. Talán akkor másképp fogok gondolkodni.
2023. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#21 Egyszer már mondtam, mesélj még.😂
2023. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Miért, most hogy gondolkodsz? Amúgy sok sikert:) remélem megtalálod az élet napos oldalát. Esetleg egymagad otthon kezdj önismeretet:) rengeteg könyv van már és anyag ingyen. A jó és a rossz hír is az, hogy ez az egyetlen kiút
2023. máj. 25. 00:01
 25/28 anonim ***** válasza:
#24 A jó és a rossz hír az az, hogy bizony olvasgatok könyveket. Tanulmányaimtól eltekintve filozófiai és pszichológiai műveket szeretek olvasni. És ezek bizony nem az önsegítésről szólnak. Hogy hogyan gondolkodok most? Hosszasan fejtegethetném, de minek. Önismeret? Ezen tényleg hangosan röhögök, és messze nem azért, mert nárcisztikus lennék, hanem azért, mert ismerem nagyjából magam, és ez bizony nem tetszik. Egymagad otthon? Ez legalább biztosított, már amikor nem dolgozom.
2023. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Igazából hiába írok bármit is, az egész kontextus magába foglalja a problémát. Na de nem akarok “okoskodni”:) annyit, még itt hagyok, hogy az önismeret nem arról szól, hogy tetsszen amit látsz, hanem ráláss arra is ami nem tetszik, és dolgozz rajta… múltfeltárás, szembesülés, elfogadás, gyász, stb…
2023. máj. 25. 00:23
 27/28 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy bizony létezik ám a túl sok fogalma is, mégsem vagyok még zártosztályon.
2023. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az én apám rendszeresen terrorizált engem és tesómat egészen a 2011-es haláláig.

Ö azt állította magáról, hogy ö a legokosabb legszuperebb ember a világon. És Adolf Hitlert dicsőítette.


Egész életében 10 osztálya volt. És ki is jelentette, ha nekem meg a tesómnak érettségije lesz megeszi a kalapját. Nos ezt ö már nem élte meg.


A tesóm most egy Spanyol cégnél dolgozik.

Én meg 17-ben diplomáztam. És Zürich-ben lakom a barátnőmmel.


Jelen állás szerint ö (az apám) már csak egy halom hamu egy fémkazettába zárva. Úgy 900 kilométerre Budapesttől.

Soha többé nem árthat senkinek.

Meningitis purulenta-ban halt meg. Senki sem sajnálta.

2023. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!