Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nem tartom...

Miért van az, hogy nem tartom magam szépnek, mások viszont találnak bennem vonzó dolgot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem tartom magam olyan nagyon szépnek, igazából normálisnak gondolom magam (nem vagyok beképzelt, lenéző).


Mégis észrevettem, hogy megváltoztattam a frizurám, és pl. a suliban is elkezdtek közeledni hozzám a srácok. Vagy pl. msnen is, ha felvesznek, már másnap elég jól elbeszélgetek velük a suliba is, és rendes, pörgős lánynak tartanak.

Most vagyok gimnazista 3. osztályos, és egyre több emberrel kezdek el beszélgetni az osztályból is.. Olyanokkal, akikkel eddig nem beszéltem a 2 év alatt egy szót sem.


17L


2010. okt. 10. 22:04
1 2
 11/11 Macskajós válasza:
Lehet, hogy az új külsőd harmóniában van a személyiségeddel és ez pozitív kisugárzást ad neked, vonzod az emberek tekintetét, vagy csak a változás és a sok bók egyszerűen felfrissít, mégha nem is veszed észre és emiatt vidámabb vagy és magabiztosabb.
2010. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!