Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én úgy szeretem a tinilányok...

Én úgy szeretem a tinilányok lelkét és érzelemvilágát, rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és úgy szeretem a tinilányok lelkét és érzelemvilágát. Tudom, hogy valaki a friss kis testüket falná, de én a lelküket és az érzelemvilágukat szeretem. Rossz ember lennék?
2023. máj. 30. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
nem, pont h jó vagy
2023. máj. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%
Ha 21 évesen 16 évesekhez vonzódsz akármilyen okból is kifolyólag... Igen, gáz.
2023. máj. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Wtf? Fejtsd már ki milyen lelki világot szeretsz.
2023. máj. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
68%

Rossz ember ettől nem leszel. Viszont ez valószínűleg azt jelenti, hogy te is egy tinédzser szintjén vagy(nem sértésből).

Ez azért problémát jelenthet.


Egyébként a lelki világ, gondolom a gondolkodásmódot, életszemléletet jelenti számodra.

2023. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szereted hogy naivak, és könnyeb befolyásolhatóak, ráadásul nincs élettapasztalatuk ezért felnéznek rád? Ez elég szarul hangzik akárhogy is nézem.
2023. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
most azt akarod leírni viràgnyelven hogy pedofil vagy?
2023. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a boroknál is ahogy a nőknél is az évjárat egy fontos befolyásoló tényező. De ugyanúgy van, a nőkkel is, mint a borokkal. Minél tovább vársz a jó évjáratú borral, az annál finomabb lesz. A korral a jó évjárat nem öregszik, nem is romlik, hanem sokkal inkább nemesedik.

Várj vele, míg 18 lesz. Na azután a legfinomabb.

2023. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Konklúzió: sosem szégyen a válás vagy kilépés. Összetartani egy ilyen kapcsolatot olyan dolog, mint benntartani a szart napokig, amikor ki akaródzik az már végre jönni. Az ilyen szar orrfacsaró, émelyítő szagú és még fáj is, lassan öl.

Ha ők azt mondanák életük végén, a halálos ágyukban fekve, hogy: elkúrtuk, nem kicsit, nagyon, akkor az teljesen helytálló.

2023. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

8/9/10!

Mit tett a nő ellened?

Hagyta, hogy a férjed megdöngesse?

2023. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!