Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Rossz barátnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rossz barátnak érzem magam

Figyelt kérdés

Osztályomban van egy lány akivel nagyon jóban vagyunk, egyik legjobb barátnőm. Neki volt egy kisebb kapcsolata az egyik fiú osztálytársunkkal, azt történt, hogy a fiú elmondta neki hogy tetszik neki, és a barátnőm is mondta hogy ő is így érez, viszont még nem kész arra hogy járjon valakivel, de szereti. Konkrétan én szerveztem le nekik ezt az egészet, én hoztam össze őket. A fiú vagy 6szor megköszönte nekem, azóta is nagyon jó barátok vagyunk. Viszont sikeresen magamra húztam a szart, mivel rájöttem hogy tetszik nekem, nem is kicsit. Btw a fiú még novermberben elmondta nekem hogy bejöttem neki, de amikor összejöttem egy másik osztálytársunkkal akkor lemondott a dologról, és akkor kezdett el neki tetszeni a barátnőm.

Lenne esélyem a fiúnál?

És iszonyatosan szörnyű barát lennék a barátnőm felé, ha összejönnék azzal a fiúval?



2023. máj. 28. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Szóval melegek vagytok?
2023. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2023. máj. 28. 16:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne keveredj bele, nem éri meg. Ha nem lesz belőle semmi, akkor talán lehet, de egyelőre hagyd őt.
2023. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
most kezdted a középsulit ?
2023. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd háta mögött ne próbáld meg lenyúlni a pasiját, az nem lenne túl kedves dolog
2023. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan szörnyű barát lennél :(
2023. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek mondjam el a barátnőmnek?
2023. máj. 29. 09:30
 8/18 A kérdező kommentje:
De nem járnak
2023. máj. 29. 09:50
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ne!
2023. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon sok dolog történt ma, felhívtam a barátnőmet, és elmondtam neki az egészet, és megkérdeztem tőle hogy rosszul esne e neki, ha ebből lenne bármi is, ő annyit mondott hogy oké, nem esne neki rosszul és mikor találkozunk legközelebb. Még egy kérdés, hogy elmondjam a fiúnak hogy bejön nekem ? Pénteken találkozunk legközelebb, és akkor mondjam el, vagy hívjam fel?
2023. máj. 29. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!