Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nők, akikhez nem közelednek a...

Nők, akikhez nem közelednek a férfiak és sehogy se jön össze egy párkapcsolat, ti hogy skáláznátok be magatokat az alábbi listán?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 5. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a leg 2000-esebb dolog, amit láttam. 😂😂 Egyébként pedig nem túl valid, a mellékelt képek teljesen össze-vissza vannak beosztva… Ez a “hányan gondolnak szépnek/szexinek” is hülyeség, mert nem fog mindenki odasétálni hozzád és megmondani, SŐT a nagyon szép nőket sokkal ritkábban dicsérik szóban, mert azt hiszi az emberek, hogy ez magától értetődő, és tisztában van vele. Harmadrészt meg az, hogy “hot” valaki, az szerintem nem egy “feljebb való” dicséret, mert pl. vannak olyan lányok, akiket szexinek/dögösnek tartanak, de nem szépnek, míg egy “helyeske” arcú lányt inkább el tudnának képzelni párkapcsolatra.

Újabb példája annak, hogy ez a pontozgatósdi hülyeség.

2023. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1-től 10-ig minden kategóriára tudnék egy képet tenni attól függően, hogy éppen hogy nézek ki rajta. Hogy ér a fény, milyen a frizurám, mennyire grimaszolok, mennyire előnyös a beállítás. Szóval szerintem ilyen kategória nem létezik. Másrészt pedig nagyon szubjektív is, hogy kinek mi tetszik.
2023. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!