Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom elviselni azt hogy...

Nem tudom elviselni azt hogy valaki parancsol nekem. Hogy adjam a tuttukra hogy szét tudnák ilyenkor robbanni? 19/L

Figyelt kérdés
Nem értem miért, de ha valaki is parancsolgat , vagy meg próbál kioktatni engem, legyen az szülő, család stb.. szét tudnák robbanni, szét tudnák verni mindent… nem tudok egy helyben maradni.. szóval.. nagyon nem tudom ezt lekűzdeni. De hogy kéne ezt a tuttukra adni hogy ne parancsolgassanak? Mert eldurran az agyam??(amugy kicsit vicces így leírva, de egyébként nagyon is komoly)… 19/L

2023. jún. 24. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz. Vagy menj el dominának, és akkor majd te parancsolgathatsz.:D
2023. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Ehhez tényleg szakember, mármint pszichiáter kellene.

És nem, egyáltalán nem vicces leírva az, hogy "tuttukra" adni, inkább nagyon is szomorú.

2023. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kik tudnák szétrobbanni? Kérdezd őket...
2023. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Akkor fogja abba hagyni a viselkedést, ha demonstrálod neki, hogy nem kell ő az életedben


Nincs szükséged rá.. Pl elmész egye hónapra akár egyedül utazni valahova, ezzel demonstrálod önmagadnak és másoknak is (de inkább önmagadnak), hogy bízol magadban és ne kontrolláljanak már annyira

2023. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!