Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell megszakítani egy...

Hogyan kell megszakítani egy barátságot?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel romlik a viszonyunk... bánt engem, és mindenért hibáztat. Lehet, hogy sokat hibázok, de komolyan mindenért engem hibáztat, még ha véletlenül közöm sincs hozzá... keveset találkozunk, csak iskolai szünetekben, de állandóan fenyeget azzal, hogy megver, és már meg is tette párszor... és már félek tőle. A legjobb barátnőm, és nagyon szeretem őt, de néha rettentő félelmetes... szeretnék vele lenni, de mi a francot csináljak? Már semmit nem merek neki mondani, nehogy megbántsam vele, és felpofozzon, ha meglát. Hogy tegyem ezt a helyzetet jobbá? Akármit csinálok, mindig rossz, és mindig bántani akar...
2010. okt. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh, nem irígyellek!:( Azért elég durva, hogy még ezek után is a legjobb barátnődnek tartod...szerintem közelebb van az ellenséghez ("állandóan fenyeget azzal, hogy megver, és már meg is tette párszor...").Szerintem fokozatosan kell megszakítani ezt a barátságot. Próbálj vele napról napra kevesebbet beszélgetni és ismerkedj össze más emberekkel. Ne avasd bele annyira a magánéletedbe, csak átlagos dolgokról beszélgessetek. Ne bántsd meg, ne legyél vele bunkó. Ha találkoztok mosolyogj, légy kedves, de ne tárulkozz ki előtte teljesen. Így egy idő után nem lesztek legjobb barátnők, hanem csak két csaj akik hébe-hóba találkoznak és felszínesen megbeszélik a problémáikat. :)
2010. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod szakítani a barátságot, tedd azt, amit az én "legjobb barátnőm" tett velem. Nézd levegőnek, és ha megkérdezi, hogy mivel bántott meg, mondd azt neki, hogy bocs, de találtál új barátokat, ezért a régiekre már nincs szükséged.
2010. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

De erre újra megverné! :/


Mond neki ezt:

-Nagyon bunkó voltál velem, meg is vertél, és még mindig barátok vagyunk? Nem hinném, hogy egy darab rongy vagyok, amit püfölhetsz, és eldobhatsz, de amikor szükséged van rá előveszel, de különben lesz@rod! És nem félek tőled...


Vagy valami hasonlót...:/ Bonyolult helyzet, de állj ki a méltóságodért, és ne légy gyáva! :)

2010. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat :)

Igazából az nem érdekel, ha megüt, ha jól esik neki, tegye. Az jobban fáj, amiket mond... és a barátnője szeretnék maradni mindezek ellenére is, mert alapból nála jobban senki nem szeret, csak ez már sok...

2010. okt. 12. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szerethet annyira, hiszen zsarol, fenyeget és terrorizál. Egy igaz barátnő nem így viselkedik.

Szerintem nyitnod kéne mások felé is, biztos találsz majd egy olyan lányt aki tényleg a legjobb barátnőd lesz és nem úgy próbál majd magához láncolni téged, hogy megfenyeget.

2010. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Barátkozom másokkal is, de velük nincs meg az a közös hang, amit itt megtaláltunk egymással.
2010. okt. 12. 19:50
 7/7 anonim válasza:
Szerintem feszült valamiért, és a feszültségét rajtad vezeti le, leget te vagy épp a legközelebb,de az is meglehet, hogy ki akar tulajdonítani, gondolok itt arra, hogy nem akarja, hogy másokkal barátkozz, szerintem beszélj vele, ha ő a legjobb barátod, kérdezd meg nem tudsz e neki segíteni, lehet lelkileg van sza.úl az utóbbi időben, és támogatásra lenne szüksége csak nincs ki meghallgassa.
2010. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!