Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem véget kell vetnem a...

Úgy érzem véget kell vetnem a szerencsejátéknak, csak azt nem tudom hogy mikor?

Figyelt kérdés

Eleinte a játék szeretete miatt csináltam. Utána mentem a pénzem után. 17 éves koromban ilyen 200 Ft-okkal kezdve, majd egyetemistaként diákhitel, felnőttként fizetés. Egyre jobb lett a fizetésem, viszont ugyanazon az életszínvonalon éltem. Így irdatlan pénzeket tudtam beletenni. Voltak szép periódusok.

2020 elején buktam 1 millió forintot, aztán kezdtem egyenesbe jönni (jól fizető állásom volt) egyszer feltettem a fizut, majd megnyertem olyan összeget amivel visszafizettem a diákhitelt is. Azóta minuszba nem, "csak" nulláig megyek le.

2023 év elejére 3 millió forintot összenyertem. Majd 2 nap alatt elbuktam mindent. 2023 májusában otthagytam az akkori munkahelyet (nem a játék miatt, hanem mást akartam csinálni) De közben idegesített hogy a rendes pénzem is minuszba megy, pedig nem költöttem túl magam, hanem az hogy nem gyarapszik (még ha munka által is) és elkezdtem játszani, persze nyerőbe tettem magam. Felmentem 750.000 Ft-ig és azt egy az egyben elbuktam egy nap alatt.

Most már eljutottam oda hogy utálom csinálni.

Akkor sem nézem a sporteseményt ha éppen 100.000 Ft van rajta.

A létező összes "taktikát" kipróbáltam és látom hogy itt nincs olyan amivel hosszútávon tudok nyerni. Sőt mi több a legbiztosabb az lenne ha egyetlen nagy összeget feltennék és vagy nyernék vagy nem, de ott legalább 50% esélye lenne. Így ha minden nap játszok gyakorlatilag semmi.


Tudom hogy abba kell hagyni, csak nem tudom hogy mikor. Miért pont most? Miért ennyi idő kellett?


31 F



2023. jún. 29. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kell abbahagyni.

"a legbiztosabb az lenne ha egyetlen nagy összeget feltennék "

Ez a függőség logikája, mert ha elvesztettél mindent, utána azon pörögnél hogy ismét meg kell próbálni visszanyerni, mert az egész nyereségvágy átfordult abba, hogy a veszteségeket kellene legalább nullára kihozni. És akkor elmondhatnád, hogy megkaptad az élményt, de annyival szállsz ki amennyit beleraktál, és akkor nyugi lesz.

A valóság viszont az, hogy minden újabb játéksorozat csak a mínuszt növelte, amit megint kompenzálni szeretnél.


A "csak még egy utolsó (szál cigi/megtett tét/szelet süti), és utána végleg vége" áltatás, és a gyengeség jele. Ha eldöntötted, hogy abbahagyod, akkor nincs több játék (utolsó sem), és utána kezdődik az ingerek leküzdése, hogy tényleg úgy maradjon.

2023. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem érdekel az élmény mint írtam.

Csak már kis túlzással házam lehetne...

2023. jún. 29. 19:59
 3/4 anonim válasza:
Szia, keresd fel a Gamblers Anonymus közösséget, velük abba tudod hagyni. Egyedül szinte esélytelen ilyen szinten ahol már vagy.
2023. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha akarod írj privatot és segítek még


Előző voltam.

2023. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!