Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsen párkapcsolatom?

Miért nincsen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és nem gondolom magam egy csúnya lánynak. Sokan megszoktak dicsérni, hogy szép vagyok, lányok és fiúk is egyaránt. Nem gondolom magam butának sem. De nem volt még egyáltalán komoly kapcsolatom, próbálgattam ismerkedni, de eddig csak addig jutottunk el, hogy találkoztunk és a találkozás végén, vagy üzenetben már azt kaptam, hogy nem állnak készen egy kapcsolatra, és nem érzik azt, hogy egy hullámhosszon lennénk. Tényleg sok fiúval ismerkedtem már és randiztam már de mindegyiktől ezt kaptam. Alapjáraton ha a barátaimmal vagyok akkor eléggé kommunikatív vagyok és bármiről eltudok velük beszélgetni és emellett nagyon közvetlennek is gondolom magam. Ha fiúkkal/férfiakkal találkozok egyből egy kicsit megtörik a kommunikáció és nem tudok velük úgy beszélgetni, mint egy baráttal. Az a baj, nem tudom meddig mehetek el egy randin, miről szokás beszélgetni. Nyílván szoktunk beszélgetni randikon, de nem az igazi, érezni lehet, hogy kicsit kellemetlen. Gondolkodtam, és lehet ez lehet a baj, hogy nem tudok úgy megnyílni egy ellenkező neműnek. Mit tegyek ez ellen? Egyébként azt se mondhatni, hogy nem járok ismerkedős helyekre, mint pl bulizni is szoktam járni, beülős helyekre is szoktunk járni a baratnőimmel és ott persze megszoktak találni, de ha már kicsit komolyabbra fordulna a helyzet és találkozni kéne, találkozunk, de a találkozás után nem kellek nekik. Miért van ez? Annyit gondolkodtam már, és nem tudom mi lehet pontosan a baj velem. Ti mit gondoltok?🥹

2023. júl. 10. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy unalmas vagy.
2023. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan bírnék ezen változtatni?
2023. júl. 10. 20:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg akkor a barátaimnak miért nem vagyok unalmas pl? Ők meg szeretnek velem lenni és találkozni
2023. júl. 10. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Önismereted milyen szinten van?


Megesik, hogy emberek egy része nem találja meg az összhangot a másikkal.


Tudnod kell mik azok a külső belső dolgaid s ezek mennyire passzolnak a másikéhoz.


Sok közös pont, a mardék különböző pedig kiegészítik egymást. Nem pedig totál ellentétesek, amelyek pl ronthatják a kapcsolatot.


Édesanyám pl 42 évesen talált rá az igazira, akivel nagyon jó balanszban vannak. Még konfliktus eseteket is nagyon jól kezelik, mert hasonlóképp gondolkodnak. Nagyon sokat változott, de pozitív irányba és örülök, hogy végre boldog.


Tudnod kell a személyiséged minden szegletét és felmérni, megérteni, hogy a másik fél számára oké-e vagy sem, s ugyanez fordítva.


Ha mindez megvan, akkor keresgélés, nyitottan járni.


A srácok is emberk. Kezeld emberként őket nemtől függetlenül. Sok pasinak is ez a gondja.


Az hogy kinek ki az érdekes az pedig egyén függő nagyon.


Nekem pl a művészetek, alkotás, barkácsolás, egyéb alkotói szakok és ágak imponálnak, kis közeg vagy solo, duo programok, bicó, filozófia, vízben chill és duma stb.


De pl barátnőm olyan férfit keresett aki kocka és szeret olvasni, stb.


Ezen nem kell parázni. Ha magadra erőltetett dolgokat csinálsz, mutatsz az úgyis látszik, kiderül.


Én pl mondtam anno egy srácnak, hagyja ezt a széket kihúzom a nőnek dolgot, a mozdulatairól ordított, hogy nem önazonos. Offoltam is. Sok ilyn dolga volt.

2023. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!