Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 170 cm 19 éves fiú vagyok,és...

170 cm 19 éves fiú vagyok,és nagyon sokszor gondolkodtam azon,hogy egy párkapcsolatban ennyit számít,hogy mekkora is az ember, mert nagyon rossz érzés azt látni úgy a mindennapokban, hogy a kisebb fiúknak nincsen esélyük?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság
2023. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok alacsony, sőt 170 cm-nél alacsonyabb lány van. Nem értem a problémád.
2023. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én értem, valóban sokkal kisebb az esélyed sajnos, sok alacsony lány is ilyen létrákról álmodozik... Persze ez nem mindenkire igaz, de jellemző. Üdv a klubban...
2023. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek 2-essel.pl én is 160 cm vagyok. Barátnőm 153 és 30+osok vagyunk.
2023. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Száz kilencven fckin hat centi magas vagyok, vékony is, és soha senki még csak hozzám se mert érni. Nem igaz az, hogy a magas fiúkra tapadnak a lányok, vagy ha mégis akkor én vagyok a kivétel ami erősíti a szabályt
2023. aug. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

195 vagyok, a csajom 152


magasabb vagyok, ok, de szerinted ez egy sokkal jobb kombó?

csak hogy az van, hogy nem a méret a lényeg, még itt sem :D


rém se tapadtak soha a nők, de ennek semmi köze ahhoz, hogy én is vékony magas vagyok

febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!