Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy jobb legyen ?

Mit csináljak hogy jobb legyen ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Na szóval,olyan mint ha egy teljesen mas vilagban elnek mint a családom ugy persze ezert folyton veszekedesek is vannak mert egyszeruen nem jövök ki veluk semmibe egyszeruen irritalnak a jelenlétükkel gondolom erre az is ra tesz hogy 5,6 evig apam alkoholista volt es anyam is konkretan magunkat neveltuk a tesoimmal persze ok felnottek es mar el is koltoztek igy egyedul maradtam azzal a ket emberrel aki miatt 6 even keresztul szenvettem es persze vertek is egymast eleg gyakran es a tesoimmal ezt vegig kellet neznunk minden heten egyszeruen olyan szinten megutaltattak magugat velem hogy nem birok ugy rajuk nezni hogy anya meg apa

Mar lassan ket eve hogy normalisan elunk de nekem ez annyira megmaradt hogy meg remalmaim is vannak 2even at magamba keresten a hibat hogy mit csinalok? Miert nem kapok toluk szeretetet? Es most jottem ra hogy nem bennem van a hiba hanem bennuk persze ez depresszioba is vezetett ami meg mindig tart ebbbol ok semmit nem vesznek eszre csak fekszem otthon legtobszor ki sem mozdulok a hazbol es nyomom a telefont mert az eltereli a figyelmem vagy tv-t nezek ebbol minel hamarabb ki akarok jutni de nem tudom hogyan fent utalom az embereket es ugy erzem hogy semmi ertelme elni

Jonnek majd azok a valaszok hogy (Hat igen, csak it nyavajogsz es semmit nem teszel erte hogy vege legyen ) tettem erte! Elkezdtem sportolni kiprobaltam uj dolgokat de nincs erom semmihez... Ha van valakinek valami tippje hogy mit tehetnek hogy vege legyen ennek az egesznek azt megkoszonnem

Elnezest a helyeirasert es ha kicsit hosszu lett


2023. júl. 13. 03:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!