Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak az életemmel...

Mit csináljak az életemmel hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem.. talán azzal hogy 3 hete halt meg a nagypapám és még most sem hiszem el. hiányzik és fel sem fogom hogy már nincs többé. úgy érzem az életem úgy rossza ahogy vagy. mindig arra törekedtem hogy boldog legyek de nem jön össze. a családom egy kész káosz és magammal sem vagyok megelégedve. semmi nem jó az életembe de semmi!!az anyukám és az apukám a válás szélén állnak. nagyon szeretem anyut és azt akarom hogy boldog legyen de nem olyan mint rég volt. nagyon nagyon megváltozott. és ez még semmi gyanítom vagy is egyre biztosabb vagyok benne hogy anya találkozgat egy idegen férfival. minden este vele chatel. és tudom nem szép de bele néztem a telefonjába és akkor biztos lettem hogy van valakie. olyan sms-eket olvastam hogy csak néztem.. apát is sajnálom mert nem ezt érdemli. főleg hogy most vesztette el az apukáját. a testvérem meg egy bunkó állandóan csak osztja nekem az észt. és baszogat persze, megmondja hogy mit csináljak. aztán ott van még a másik nagymamám aki már évek óta beteg,nem tud írni, nem tud beszélni egy értelmes szót nem tud mondani. szegénynek már pelenkát kell hordania. a nagy papámat aki 87 éves teljesen kikészíti és már miatta is izgulok nehogy vmi baj történjen. azonkívül semmi önbizalmam nincs. egy hónapja baszott át egy fiú. azt mondta hogy szeret, elfogad így ahogy vagyok és szakít a mostani barátnőjével. hát átvágott, nem szakított és ott hagyott a francba.. úgy érzem én vagyok a leggázabb csaj. ha kellene mondani vmit hogy mit szeretek az életembe nem tudnék mit mondani TALÁN a barátaimat de hát velük sem mindig minden okés. mit tehetnék már annyira sokszor gondoltam arra hogy itt hagyok mindent, nekem ez az élet nem kell. úgy érzem nincs kiút. már vagy 2 éve ilyen a helyzet. kérlek segítsetek nekem!! előre is köszi aki elolvassa. 16l
2011. szept. 13. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp a barátokat javasolnám, egyedül őket emelted ki pozitívumként. Talán ha megbeszélnéd velük ami bánt, akkor kicsit könnyebb lenne. Nekem legalábbis mindig jó érzés ha elmondhatom a bajomat.

A szüleid dolga pedig az lenne, hogy leüljenek és megbeszéljék hogyan tovább. Ha figyelnének rád, akkor látnák hogy neked ez így rossz. Mondd meg nekik, ha maguktól nem jönnek rá. Hátha elérsz vele legalább annyit, hogy megpróbálnak rád jobban odafigyelni, és egymással is tisztába teszik a dolgokat.


22/L

2011. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a titkot! Jobb kedved lesz tőle! Én nemrég megismerkedtem egy különleges emberrel, még nyaralásom során:) ő is hisz a titokban, és adott nekem egy hála követ is:). Tudnék még neked mit mondani, de ebbe na filmben ezek mind megtalálhatók, Remélem segíthettem neked:) 19/f
2011. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! utána nézek!
2011. szept. 15. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Adjatok a barátaiddal egymásnak barátságkarkötőket, ajándékokat, és amikor rájuk nézel, tudni fogod hogy tőlük van
2011. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!