Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Változtattam önmagamon, és...

Változtattam önmagamon, és nem érzem jól magam. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Nem kellettem senkinek se, barmit csináltam.


Aztán változtattam: hajkezelés, új frizura, új öltözködési stílus, étrendváltás, edzés.


Most se nagyon tolonganak, de pár kis nyominak bejövök. Azonban zavar, hogy az a lány, aki voltam, nem kellett senkinek, pedig az jobban tetszett. Nem sminkeltem, most nem merek smink nélkül mutatkozni senki előtt. Nem voltam túlsúlyos sose, de nem volt jó alakom, jóízűen ettem, most pedig bűntudatom van egy gumicukortól, egy kihagyott edzéstől. Annyira belebolondultam az edzésbe meg az egészséges étrendbe, hogy már rá se bírok nézni, undorodom egy chipstől is. És még sorolhatnám.


2023. júl. 16. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha csak magaddal.foglalkozol nem másokkal akkor sokat ne is várj.
2023. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ellentétes tanácsadások lvl1000
2023. júl. 16. 15:38
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem ellentétes.

A ne legyel magadnak valo nem azt jelenti hogy legyel igenytelen ronda iq hulladék

2023. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig akárhányszor kiírtam kérdést, mindig "ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal". Most meg amint magammal foglalkozok, akkor foglalkozzak másokkal.
2023. júl. 16. 15:52
 5/13 anonim válasza:
42%

Tudod az a szomorú, hogy a chips meg a gumicukor jelentette az élet örömeit.

Ha továbbra is kitartasz, meg fogod szeretni az új, egészséges önmagadat.

És meg fognak jönni a jobb pasik is

2023. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a külsőt kell megváltoztatni hanem a belsőt is...
2023. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.jo a szélsőség. Az egészséges, igényes külső nem azt jelenti, hogy mániákus kell sportolni. Próbálj mértékét tartani és egy egészséges egyensúlyban maradni. A nőies külső sem azt jelenti, hogy el kell tulozni a sminket, meg a tusarkakat.
2023. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Addig keresgélsz tovább, amíg megtalálod azokat a tevékenységeket, amelyekben az örömödet leled. Nem mindig megy minden elsőre.
2023. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
"Most se nagyon tolonganak, de pár kis nyominak bejövök." Miért kell azokat az embereket sértegetned, akik értékelnek? Te is voltál a mostani állapotod ellentéte. Szerintem beképzelt vagy, de ez nem most kezdődött, hanem régebbre nyúlik vissza. Ezért nem volt akkor és most sem senkid.
2023. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Miért kell azokat az embereket sértegetned, akik értékelnek? Miért kell azokat az embereket sértegetned, akik értékelnek?"


Én nem voltam soha olyan, mint ők. Nem kiabáltam senki után, hogy de megb....nám, meg ismeretlenül, de még ismerettségben se mondtam olyat senkinek, hogy ezt meg azt tenném vele.

2023. júl. 16. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!