Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min kellene változtatnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom? Vagy mit csinálhatok vagy csinálhatunk rosszul?

Figyelt kérdés
Egy ideje nehezebben tudok elmenni, van, hogy nem csak szex közben, de még akkor sem, ha a párom megpróbál a csúcsra juttatni vagy esetleg én rá. És ilyenkor olyan rossz érzés, hogy ő sok mindent megtesz, viszont sajnos ezen nem tudtam eddig változtatni, pedig nagyon igyekezek. Én 26 éves vagyok, ő 25, illetve nagyjából 8-9 hónapja vagyunk együtt. Előre is nagyon köszi a segítségeteket!

2021. jan. 29. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arra kéne rájönni, hogy mi változott, amióta ez jelentkezik?

Nagyon sok dolog kihathat az ember szexuális teljesítményére, és ezen okok nem is biztos, hogy magában a kapcsolatban keresendőek. Én például amikor felhíztam 90 kiló fölé, érezhetően nehezebben mentem el. 10 kilót lefogyva minden újra a régi. De például egy negatív élethelyzet, vagy akár a munkahelyi stressz is okozhat ilyet.

2021. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Nincs ami izgatna előtte valoszinu. Lehet szünet, flörtök, amikor ugy "húzzák az agyad", stb stb jöt tenne, ahelyett hogy belecsapnátok a közepébe


Ha ffi vagy

Nőknél joval gázabb az ilyen helyzet

2021. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!