Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hoztam már pár rossz döntést,...

Hoztam már pár rossz döntést, főleg mostanában, mit csinálhatnék ellenük?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés kicsit rosszul van megfogalmazva, most ettől tekintsünk el.


A lényeg, hogy mostanában rá sem ismerek önmagamra. Olyan ember lettem picit, mint akiket eddig én sem szívleltem.

Az utóbbi időben elég sok csalódás ért, így kifordultam önmagamból.

Hogyan legyek ismét a régi önmagam? Nektek mi segített, amikor el voltatok veszve, és tudtátok, hogy az életetek rossz úton halad? Amikor tudtátok, hogy nem lesz így jó, mert sok rossz döntést hoztok?


Rossz embernek is érzem magam ezek miatt, pedig sokkal jobb jónak lenni, én is tudom, és újra azzá szeretnék válni, aki régebben is voltam.


19/N



2022. jún. 9. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Semmi gond, a lényeg csak hogy ne válj alkoholistává meg drogfüggővé.

Itt a nyári szünet, kapcsolódj ki, majd elmúlik a tinibaj.

2022. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miket csináltál? :)
2022. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt a számot, tégy úgy, ahogyan mondja az énekes, és kezdj új életet, tervezz mindent újra:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2022. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ami (Aki) nekem tudott segíteni, ha felkavart/zaklatott lelkiállapotban voltam, rosszul éreztem magamat, helytelen gondolatok zaklattak, az Isten. És hogy Ő mindig szeret és mindig bízhatok Őbenne. Ő mindig velem van. Te is bízhatsz benne, mert téged is szeret. És te neked is segít! Jézus Krisztus, az Isten fia eljött, meghalt, és feltámadt érted. Ha hiszel Őbenne, örök életed van! Bízz!
2022. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bűneid pedig megbocsáttattak!
2022. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vonulj el és nézz önmagadba. Egy kicsit mellőzd a bulizást, barátokkal találkozást. Menj vissza az időben és gondold át, ki voltál Te akkor.

Dolgozz, tanulj, csináld az életed és gondolkodj sokat önmagadról. Találj vissza önmagadhoz. Írd le, milyennek láttad önmagad és azt is most milyen vagy. Mindig tedd azt, ami jó, haladj a jó irányba, kerüld a rosszat, ha meg is talál állj ki magadért és haladj tovább a jó irányba.


Régi önmagad már sosem leszel, de megbánhatod azt, amit tettél és lehetsz erősebb attól, aki ma vagy. Mindig lehetsz erősebb és leginkább jobb. Aki lefelé terel inkább engedd el.


Még nagyon fiatal vagy, ami történt megtörtént. Térj vissza önmagadhoz.

2023. márc. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!