Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 3 nap múlva esküvő, és nagyon...

3 nap múlva esküvő, és nagyon furán érzem magam. Várom nagyon, de közben “félek” is a változástól. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, nagyon régóta vágyok már az esküvőre, most itt van mindjárt és elkezdtem félni. Azt pontosan nem tudom megmondani mitől, talán attól hogy azáltal, hogy férjhez megyek “megszűnik” a leánykori énem..

normális érzések ezek?


2023. júl. 25. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, hogy az élet nagy változásai előtt fél az ember, akármi legyen az. Diplomázás, gyerekszületés, ez mind pozitív dolog, mégis ott van az emberben a félelem a változástól. Nem szűnsz meg ettől, felnőtt ember vagy, aki már keveset változik. Sok boldogságot! :)
2023. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én az esküvő előtt elmentem a szeretőmhöz és "lehúzta" róla a stresszt.
2023. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"de közben “félek” is a változástól"


Semmi sem változik attól, hogy összeházasodtok. Abszolút semmi, max a neved. Ennyi. Amúgy meg igen, normális, hogy esküvő előtt bepánikolsz.

2023. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esemény ez az ember életében, érthető az izgalom is.
2023. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező?Megkönnyebbültél azóta? Jól sikerült az esküvő?
2023. aug. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!