Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érek semmit?

Miért nem érek semmit?

Figyelt kérdés

Életem során sokszor csalódtam emberekben. Ha már a gyerekkoromat nézem, már akkor is lúzernek számítottam, sose voltam semmiben sem szerencsés. Sokszor ültem egyedül a padban, ki voltam közösítve, és még a "barátnőim" is átvertek.

Felnőttként sem értem el semmit, ugyanaz a senki vagyok, aki mindig is voltam. Voltak párkapcsolataim, de abban is átvertek, kihasználtak, és hát persze az exeim olyan könnyen hamar túl léptek rajtam, hogy szinte mindegyik utánam hamar megházasodott. Most van kapcsolatom, bár nem értem a barátom miért van velem, mikor nem is érek semmit sem. Jelenleg nincs munkám. Este nehezen el, reggel pedig sokáig tudok aludni, és kikelni sincs kedvem az ágyból, nincs kedvem semmihez sem.

Olyan jó annak, akit annyira sokan kedvelnek, hogy még a facebookon is sok lájkot kap a bejegyzéseire, a képeire, mert a facebookon minél több lájkot kapsz, annál népszerűbb vagy az életben is.


2023. júl. 27. 21:56
 1/4 anonim válasza:

Szerintem kissé depressziós vagy! Kérj segítséget, vagy járj el valami csoportos terápiára.

Mindenki fontos valakinek. Nem veled, hanem a felfogasoddal van baj.

2023. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kissé, ez netto depresszió. Ideje felkeresni egy pszichológust.
2023. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy és depressziós. Magadtól nem fogod tudni megoldani, ehhez tényleg segítség kell.
2023. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hidd el, értékes vagy! Csak el kell hitetned ezt saját magaddal is. Amint elhiszed magadról mindent másképp fogsz látni. Ha ez nem megy egyedül keress fel szakembert, biztos vagyok benne, hogy segíteni fog.:)
2023. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!