Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem nem halad előre az...

Csak nekem nem halad előre az életem?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. Jelenleg nincs szakmám, de szeptemberben kezdem el az egyetemet, de az eddigi munkahelyemt is mindig utáltam. Nem bezélek idegen nyelven. 210.000ft adósságom van. Nincs barátom se barátnőm (soha nem is volt barátnőm), szűz is vagyok. Nem vagyok megelégedve a testemmel (vékony vagyok), de ezen most kezdtem el változtatni. Jogsit most csinálom, de már autóm és segédmotrom van. Szüleimmel élek együt megtakarításom nincsen. Ti ebben a korban hogy haladtattok mert én úgy érzem semmere nem meg az életem.

2023. aug. 1. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
miből van az adósság?
2023. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nem vagy egyedül. Az országban hatalmas a kilátástalanság. A fiatalok zárkózottak ismerkedésre, vagy egyedül vannak vagy pedig a megszokott kis társaságában.

Szerintem borzalmasan nehéz barátkozni a mai világban.

Esetleg próbálkozhatsz társkeresőkkel, bár ez mondjuk tőlem marha távol áll, de van akiknek sikerül.

A másik pedig, hogy az egyetemen biztos találsz barátokat, magadhoz hasonló egyéneket, ez miatt ne izgulj biztos találsz ott barátokat, sőt még lehet a szerelem is rád talál.

2023. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"szeptemberben kezdem el az egyetemet, ... Nem vagyok megelégedve a testemmel (vékony vagyok), de ezen most kezdtem el változtatni. Jogsit most csinálom, de már autóm és segédmotrom van."

Halad az életed. Kár, hogy nem veszed észre.

2023. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írd le mit szeretnél az élettől. Fogalmazz meg kis célokat, mindent írásban. Amikor valami megvalósult akkor jutalmazd magad valamivel. És így tovább. Látni fogod, hogy haladsz és az önbecsülésed nő. Akkor fognak melléd kerülni azok az emberek akiknek kell, amikor te is olyanná válsz akivel szívesen töltenek időt. Hallgass a megérzéseidre és mindíg légy egyenes. Szerintem ez jó kezdés lehet.... Toll, papír. Sok sikert hozzá!
2023. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!