Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúknak nagyon számít az hogy...

Fiúknak nagyon számít az hogy a lánynak jó legyen a teste? Vagy csak elég az a szép az arca és vékony? Inkább legyen csúnya arca de jó teste vagy legyen szép arca de szar teste? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az arcom nagyon szép, sokan is irigykednek rá, de hiába vékony vagyok az alakom nem szép. Keskeny a csípőm és széles a vállam és még a seggem és a mellem is kicsi. Csak az arcom szépségére vagyok büszke, de az alakom nagyon nem jön be. Seggre lehet edzeni de olvastam hogy a csípőt soha a búdös életbe nem lehet szélesíteni. Mellnövelés meg lehetetlen csak akkor ha hízok, de olyan genetikám van hogy egy kilót sem tudok magamra felszedni.

2023. aug. 6. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép arcod van, az ismerkedéssel nem lesz gondod. Ha pedig már lekerül rólad a ruha, nincs az a fiú, aki azt mondja: bocs, nem tetszik a tested, öltözz fel, legyünk inkább barátok! A testükkel amúgy a lányok túlnyomó része nem elégedett, de ezt sokan túlzásba viszik: olyasmi miatt is gyakran görcsölnek, amit a fiú észre sem vesz, ha ha igen, akkor sem zavarja.
2023. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az összkép számít!
2023. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem még túl kritikus vagy magaddal. Ahogy leírtad, tuti jól néz ki a tested is. A keskeny csípő és kis fenék meg kifejezetten szép.
2023. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lucifer-666 ***** válasza:
100%

Az számít, hogy aranyos és jó lelkű legyen. Persze számít a külső is, de egy ostoba, gonosz, pirmitív nőtől Isten mentsen meg.

Amúgy meg ha egy férfi azt mondja, hogy szép vagy és többet szeretne a barátságnál, azt nem szánalamból fogja mondani.

Magadról meg nem írtál semmi rosszat...

2023. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szubjektív, és nem fekete/fehér. Például lehet akár szépségkirálynő is, de a b*száson túl hosszútávú kapcsolatot nem tudnék elképzelni egy olyan nővel, aki nagyon buta. Olyannal viszont igen, aki okos, és nem feltétlenül tökéletes a teste. A testiség csak egy tényező sok más között.
2023. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez számít neked, akkor fenékre lehet edzeni. Sokat számít. Tehát a formákat az izmok adják mindenhol. Jól lehet építkezni rá. Edzőterem, személyi edző, étrend... így ismeretlenül full kezdőként ezekkel kell ismerkedni.
2023. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LeviEcho834 válasza:
Én nem rég lettem szerelmes egy olyan lányba akinek az arca sem szép nem még a teste. Ugyhogy nem minden a test, egy értelmes okos lányal sokal tőbbet foglakoznék akinek rossz a teste mint egy tökéletes testű bunkó nagyképü lányal. Amugy meg ahogyan itt meg nyilvánultál elégé okosnak tünsz ugyhogy ne félj meg talál majd az igazi.
2023. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A testet lehet formálni de az arcot nem ergo egy szép arc sokkal fontosabb mint egy jó test. Meghát ha szerelmes vagyok folyton a barátnőm arcát nézem, csók közben, szex közben vagy csak úgy mikor alszik.


Szóval én a szép arc/átlagos test-et választanám, a szar nálam ha már igénytelenül kövér vagy sovány.

2023. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De szeretem ezt a típust....

Kis cicik kis popsi!!!👍👍👍

2023. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!