Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Nektek be jönni a...

Fiúk! Nektek be jönni a manöken alkatú lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondjàk hogy nagyon manöken alkatú vagyok... 13 éves 175cm és 52 kiló (àllítòlag vastagcsontuzatú is vagyok) és én nem is tudom.. nagyon utàlom ahogy kinézek.. vékonyak a làbaim és hosszúak és nagyon taszít>.< mindenki azt mondja hogy ez gyönyörű és hogy modellkednem kéne de én utàlom... Van olyan fit akinek ez az ideàllja vagy épp ez jön be neki? :(

2017. dec. 2. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem.
2017. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem jönni be, de én nem választani külső alapján, mert nem csak az számítani, persze nem lenni fóka vagy elefánt. Aki szeretni lenne modell, annak jól jönni, hogy a testi adottságok meglenni hozzá, de mai világ sok olyan munka lenni ahol nem számítani ember testalkat, úgyhogy kérdező lenni nem aggódni, inkább tanulni.
2017. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön.:)
2017. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 jól van, értem, sajnálom..xD a telefon javította àt :I
2017. dec. 3. 12:30
 5/5 FalledAngel válasza:
Őszintén? Marhára ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak Rólad az emberek. Próbáld meg elfogadni magad, egy egységes külső+belső csodálatos összhangot képes alkotni és mutatni. Ekkor ragyoghatsz teljesen az életben! :) Légy büszke arra amilyen vagy, mert minden ember egyedi így vagy úgy.
2017. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!