Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon megijedtem egy embertől...

Nagyon megijedtem egy embertől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A héten egy nagyobb rendezvényen voltam és ott volt egy fura alak. Srác volt de még a korát sem tudtam megállapítani. Lehet hogy gyerek volt. Alacsony volt és nagyon vékony. Lábprotézise volt, ami úgy nézett ki mintha egy cső lenne a lába helyén. Nem a szokásos fém protézis. Az arca teljesen torz volt. A száját folyton széthúzta és közben beremegett az egész feje. Nagyon hangos volt a zene nem hallottam az embereket és amikor egyszer rá néztem láttam, hogy pont engem néz mereven teljesen széthúzott szájjal és remegő fejjel. Vagy 2 ütést hagyott ki a szívem. Azóta folyton ő van a fejemben. Nagyon rég ijedtem meg ennyire, mit csináljak? :D Mi baja lehetett?

2019. aug. 25. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szegény beteg lehetett. Valószínűleg neki is rossz, hogy folyton megbámulják a külseje miatt. Nem lehet tudni, hogy balesete volt-e vagy születési rendellenessége. Nem tudsz mit csinálni, de ne hibáztasd magad, természetes reakció, hogy a szokatlan külseje miatt megijedtél. Viszont próbáld meg ezt az érzést együttérzéssé változtatni idővel.
2019. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem esett rosszul neki, hogy meg is rándultam én is. Elég feltűnően megijedtem. Látta szerintem.
2019. aug. 25. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért agyalsz ezen? Tudod miken mehetett már át ebben az életben ha igaz a story. Az hogy te megijedsz, az neki már lókuki. El is feledte.
2019. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, ilyen velem is történt.

Még évekkel ezelőtt, mikor Budapesten sétáltam, egy üres, parkos részen át vezetett az utam, és szembejött velem egy 40 körüli, hajléktalan nő.

Magas volt, rövid, szőkés haja, erősen hiányos fogsora és sötét színű, természetellenesen gülü szemei. Ahogy elsétáltunk egymás mellett, láttam, hogy rám néz és elkezd vigyorogni, de valami iszonytatóan pszichopata, gonosz arccal.

Elmentem mellette, pár lépés után visszafordultam és azt láttam, hogy csak áll egyhelyben, és még mindig vigyorogva bámul engem. Még párszor visszanéztem utána, de úgy maradt mozdulatlanul, egészen addig, amíg el nem tűnt a látóhatárból.

Napsütéses, fényes kora délután volt, de mégis kirázott a hideg az élménytől, és még ma is kiráz, ha visszagondolok rá. Semmi más vágyam nem volt akkor, csak kijutni arról az üres részről és újra emberek között lenni.

2019. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Sajnálom nagyon ezt az embert mivel ki tudja miket élt át... Szentem az hogy megbámulják nála mindennapos lehet. A te reakciód is érthető, de ne feledd, hogy senki se tehet arról hogy néz ki :)
2019. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Tanulj az esetből h milyen szerencsés vagy meg ilyesmi és ennyi. :)
2019. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!