Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állj meg egy pillanatra és...

Állj meg egy pillanatra és válaszold meg a kérdést: Elégedett vagyok azzal, amerre tart az életem? -.....válaszod....- És miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Rossz helyen jársz, ez nem reklámfelület.
2023. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez milyen coaching? Egyszer valami tanárféle krisnás akart lehúzni pénzzel. Megkérdezte, hogy elégedett vagyok-e az életemmel, aztán a válasz után inkább gyorsan lekopott.
2023. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok, mert az életem egy folyamatos fejlődés. Van bátorságom, energiám, erőm, egészségem belevágni különböző új dolgokba, melyek persze nem mindig sülnek el jól, de legalább van miből tanulni. Aki mer, az nyer, ha kitartóan tevékenykedik, és nem veszti szem elől a célt.
2023. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Jelentve.
2023. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy elgondolkodnál. A halálpálcika nem megoldás.
2023. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, valami bullshit kócs?
2023. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez valami piramisjáték lesz...
2023. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az milyen komoly, hogy felteszek egy kérdést ,aminek az a célja hogy Neked legyen egy új gondolatod a "fidesz mit csinált" és a "mindenmilyendrága és rohadjon megmindenki" között ,erre a sok szerencsétlen azonnal így reagál.. Jelentve, kócs és társai. Az a legnagyobb szerencsém az életben amiért hálás vagyok, hogy nem tartozom közétek és nem vicsorgok egész nap, hanem nevetek...de azt is jól példázzák az ilyen hozzászólások, hogy nagy szükség van szakemberekre akik az elmével foglalkoznak, mert a butaság határtalan. De nyugi van remény... Mondjuk nem mindenkinek, de van :D
2023. aug. 28. 13:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Kúl brend.
2023. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Cool story bro, csakhogy aki nem hülye az látja hogy egy cégnév/márkanév a felhasználóneved, és pont ilyen lifecoach szélhámos bullshittel foglalkoznak amit te is tolsz. A kérdés pont annyira burkolt reklám, hogy még ne töröljék.

Azt nem tudom, hogy mit értetlenkedsz a coaching megjegyzések felett, mikor te magad tetted be kulcsszónak.

2023. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!