Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez bennem vagy rajtam ez a...

Mi ez bennem vagy rajtam ez a féle tulajdonság?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre magamon , hogy mintha belelátnék az emberek vagy egyes emberek lelkébe mintha látnám rajtuk a problémájukat főleg kis gyerekeken de más felnőtt embereken is mintha látnám a gondjaikat , problémáikat és nem veszem észre olyan erősen de valahogy mégis látom de közbe meg nem tudom , hogy mi ez.

Hogyan tudnám erősíteni?



2023. aug. 24. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
És amúgy el is ismerik, hogy igazad van? Vagy csak te hiszed ezt?
2023. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják empátiának.
2023. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Egy kicsit erős lehet a fantáziád, #2 semmi köze az empátiához.
2023. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Verbális, vokális és nonverbális kommunikációnak nevezik.

Ne gondolj többre, meg semmi ezo vacakra.


Valakiknek van érzékük ehhez és ha rá is tanulnak, tudatosítják a tanultakat/megfigyelteket azok jó emberismerővé válnak.


(Nem mindig előny mindenki ki nem mondodtt dolgait, tulajdonságait felsimerni.


Ám adott ágakon roppant előnyös, főleg ha egészséges manipulációval társul. Azaz mindkét félnek előnyös.)

2023. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan lehetne fejleszteni?
2023. aug. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!