Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz dolog az introvertáltság?

Rossz dolog az introvertáltság?

Figyelt kérdés

Nem tudom hányan vannak még ugyanolyan állapotban mint én. Nem szeretek bulikba járni se nagy tömegekkel érintkezni. Egyátalán nem vagyok népszerű, de ki szeretnék tűnni a tömegből a tehetségeimmel. Alig vannak barátaim de úgy érzem velük sem megfelelően rendes a kapcsolatom. Rosszul érzem magam ha nem hívnak sehova, de ha mégis hívnak akkor pedig nincs kedvem menni. Csak azért várom már a sulikezdést, hogy ne kelljen egész nap itthon ülljek. Magányos vagyok, nagyon szeretnék barátnőt is már, de nem érzem elég érettnek magam hozzá.

Nem vagyok depressziós. Szimplán introvertált és önbizalomhiányos.

Mi a véleményetek? Más is jár ilyen cipőben?



2023. aug. 28. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2023. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

-Szintén introvertált ember

2023. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nem rossz dolog :)

- egy sorstársad -

2023. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
58%

Nem rossz

de amúgy nekem nem tűnsz introvertaltnak a leírás alapján

2023. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz dolog. Én szeretek intro lenni.

Csak tudd biztosan hogy az vagy vagy sem. Ha tudod, akkor pedig élj úgy. Úgysem fogod tudni ezt megváltoztatni, úgyhogy használd ki, maxod ki az introvertáltságod! Olyan szakmát, olyan munkát kell választani ahol ez előny. Az olyan munkákat ahol pedig hátrány, messze kerüld el.

Most már könnyű dolgot van, rengeteget lehet olvasni erről a neten. Annó az én időmben könyvtárba kellett menni az ilyen infókért...

2023. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyelj igazából én eléggé elb*sztam sok mindent ezzel hogy amíg be nem bizonyítottam magamnak hogy introvertált vagyok.Sokáig én is társas meg barátkozós ember akartam(még akarok is)lenni,de nekem nem úgy ment mint az ellenkező embereknek...

Most leszek újra kiencedikes,mert olyan szakmát választottam ami nem nekem való és ugye sok emberrel kell kapcsolatba lépjek és amúgy is ocsmányak voltak az osztálytársaim.Átmentem ágazatin is ,de amúgy mégis szakot váltottam.

Mondjuk én sokszor nem érzem magam olyan jól az emberekkel magam csak akiken látom hogy jó benyomást kelt vagy olyan a kisugárzása.

Szóval én megértelek valamilyen szinten,mert jó lenne társaságokba lenni és pár haver is jól jönne.

De ezen sokat nem lehet változtatni ha ilyennek születünk.

2023. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"én sokszor nem érzem magam olyan jól az emberekkel magam csak akiken látom hogy jó benyomást kelt vagy olyan a kisugárzása." - Más is így van ezzel, csak azzal érzi jól magát, akivel jól érzi magát.
2023. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Néhány ismertebb durván introvertált csávó:

Albert Einstein, Bill Gates, Sir Isaac Newton, Mark Zuckerberg. Larry Page (a google alapítója), Abraham Lincoln, JK Rowling, Michael Jordan, Elon Musk, Frederic Chopin, Steve Wozniak (az Apple alapítója), Barack Obama, Steven Spielberg, Charles Darwin, Christina Aguilera, Emma Watson. ...

Nem annyira szar introvertáltnak lenni na :D

2023. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olyan introvertált van-e köztetek, aki valójában vágyna egy barátra, de sosem jött össze neki, merthogy introvertált, és a barát is az, tehát nem közelítenek egymáshoz, mert bezárkózók.

Én ilyet keresek már régóta!

2023. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én olyan vagyok
2023. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!