Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden kövérnek van egy...

Minden kövérnek van egy magyarázata arról, hogy miért kövér?

Figyelt kérdés
Vagy tabu, nem beszél róla.
2023. szept. 13. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Miért és kinek kellene magyarázkodnom? Nem értem.

Kövér vagyok, és? Ha elmondom neked, hogy azért vagyok kövér, mert imádok zabálni, és ami megtetszik, azt megeszem, akkor már nyugodtan alszol?

2023. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van, de nem is tartozik vadidegeneknek magyarázattal emiatt.
2023. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok. Ja, szóval ez az egész kérdés arra volt jó, hogy lehessen ekézni a túlsúlyos embereket. Jól van Pistike, ügyes vagy, leülhetsz. Csak azt kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb öröme. :) Mondjuk ahogy elnézem, ezt nem is kell külön kívánni, már megvan.
2023. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Senki sem tökéletes. Akkor mindenkinek van magyarázata minden hibájára, tökéletlenségére?
2023. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Minden incel kérdezőnek van egy magyarázata arról, hogy miért incel?
2023. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek megvan a maga története, ám nem mindegy, hogy megosztja azt vagy valamit kifogásként használ.


Az utóbbiból van a legtöbb.


Javarészt önhiba vagy esetenként félig az.


Rengetegen nem mozognak megfelelően.


Jómagam tartom a napi 9.2km-t +hétvégi extra köröm a tó körül.


Ez anno 2 évig kiesett, mert komoly gyulladás volt karjaimban lapockáig és rengeteg terápia árán lettek megmentve kezeim.


Felhíztam 20 kg-t.


Nehezen fogadtam el, de kímélnem kellett mindentől magamat. Leépült az izomzatom teljesen kezekben ezidő alatt. A gyógytornákkal fokozatosan visszaépítettük és amint adódott neki is álltam fokozatosan a napi tornának, bicónak.


Immár csak - 3kg és ismét rendben leszek.


Ez az én történetem ezen téren.


Amikor a dolgok közepén voltam, igyekeztem lepergetni a súlyomat megjegyzők szavait és rákontráztam poénokkal, míg magamban pedig stuffoltam magamat, úgyis visszaszerzem a 60 kilós formás alkatomat.


Más esetekben emberek egy része beletörődik, nem foglalkozik ezzel.

Holott kellene...kortól,nemtől függetlenül.


Rengeteg hátrányát éreztem annak a plusz 20 kilónak.

A hasam kb akadály volt, combjaim dörzsölődtek tapadtak és ez lépéskor tépte a bőrömet.

Stb.


Nem tudnék úgy élni. Úgyhogy akármilyen vén is leszek nem fogom hagyni.


Olyan fitt akarok lenni, mint pár 60pluszos ismerősöm, akik karban tartják magukat.

2023. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor te úgy élsz. De most őszintén, szerinted ez ki a lőtéri kutyust érdekel? elárulom, senkit. túl sokat foglalkozol mások véleményével.

+ arról érdekes módon nem írsz, hogy az eszedet mivel trenírozod, pedig a buta embernél nincs visszataszítóbb, akármilyen csodálatos a teste.

2023. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Kezdjük azzal, hogy a magyar néplélek olyan, hogy folyamatosan hőbörög, magyarázkodik, kifogásokat keres, a gyakorlatban meg egy rakás szerencsétlenség.

Na, most egy kövérnél ez még rosszabb. Frusztrált, gyakran azonnal támad, ha csak felvetődik a téma, és jön magyarázattal a kevés időtől az olyan hazugságokig, hogy mindent megpróbált. (itt is láthatod, van, aki borzasztóan agresszívan válaszol).

A magyar kövér nők meg konkrétan lelki betegek. A kövér kolléganőm folyton kritizál mindenkit, és megmagyarázzam, hogy nem eszik sokat (úgy hogy nem is kérdezi senki). Dehogynem eszik sokat, kb. 2x annyit, mint mi, és semmit nem mozog.

2023. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!