Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy néha megy...

Miért van az, hogy néha megy valami, máskor pedig képtelen vagyok teljesíteni?

Figyelt kérdés

Az egész iskolás koromban kezdődött.

Vegyük például a matekot. Apám elmagyarázta. Megértettem.

5 alkalommal megcsináltam helyesen a feladatot.

Majd ugyanazt végigvittem, csak értelemszerűen más számokkal, de a szabály ugyanaz volt.

Rosszul töltöttem ki, a végeredmény is pocsék volt.

Egyest is kaptam, jó esetben ketteseket.

A poén kedvéért: volt, hogy rosszul vezettem le a számolást, és mégis jó lett a végeredmény. Nyilván arra sem kaptam pontot, de hogy hogyan sikerült az egész művelet, a mai napig rejtély.


Nagy nehezen felvettek középiskolába, épp hogy nem buktam meg általánosban.


Nem sok lehetőségem volt nullához közelítő ésszel. Eladó szakma jutott.

Pénztárgépezés első alkalommal nem ment. Utána ügyes voltam, én voltam az első aki végzett, még segítettem is két másik osztálytársamnak!


Két nappal később megint csak nem ment. Rosszul írtam be mindent, én voltam az akinek segíteni kellett, és így is örülhettem a kettesnek.


Itthon vagyok jelenleg, próbálom karbantartani az agyamat vagy mimet. Itt van például a sudoku, párom elmagyarázta hogyan kell, meg is csináltam egyet pár perc alatt hibátlanul.


Utána még 20 percen át kínlódtam és elfelejtettem, hogy hogyan voltam képes kitölteni, de nem adtam fel, nekiálltam, de elrontottam az egészet.

Mindennel így vagyok az életben, eleinte megy, értem a dolgomat, aztán lenullázódom és sosem zökkenek vissza.


Mi bajom van?!


2023. szept. 17. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azok nem a te hibáid.
2023. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor kié…?
2023. okt. 22. 18:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Soroljam?
2023. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, mivel érdekelne…
2023. okt. 22. 19:43
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez nekem rengeteget segített a főiskolán:

https://www.youtube.com/watch?v=4dupfDBHFng&list=PLp1hpnPpJn..

2023. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2023. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
21.
2023. okt. 23. 09:22
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy 21 éves csajban sok potenciál van minden tekintetben. Tiéd a világ! Brian Tracy-t meg hallgasd meg! Ez nem a Szabó Péter féle szarság, hanem értelmes anyag. Lényegében bölcsesség és emberi pszichológia. A végén rájössz hogy rohadtul igaza van.


A párod amúgy támogat? Mármint hisz benned és segítőkész? Ő rombolja vagy építi az önbecsülésed?

2023. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18# Építi, de nem eszetlenül. Nem próbál hitegetni vagy ilyesmi. Ő is belátja, hogy életképtelen vagyok, de sosem mondaná ki. Azért szeret engem, mert pin@m van, ennyi az egész.
2023. okt. 28. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!