Kattos vagyok most??

Figyelt kérdés

Ki baszott egy ismerosom egy csoportbol es amikor egy baratom rakerdezett hogy "mi tortent" aztmondtak hogy "nem csipom, kicsitkatt, kicsit XD" vagyis aztmondtak hogy kattos vagyok?


Elvezem ha fajdalmat okoznak nekem fizikálisan,nevetek ha a problemaimrol van szo, es anyam is egy veszekedesnel mondta hogy "kis korodban se volt veled minek oke de akkor azthittem kinovod de nem notted ki..." vagyis aztmondta hogy nem vagyok oke.


Lehet hogy igazuk van de akkor hogyan valtoztassak ezen?



#pszichológia #agyhalott #Agyilagbeteg #Nemoke
2023. okt. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"Elvezem ha fajdalmat okoznak nekem fizikálisan,nevetek ha a problemaimrol van szo, es anyam is egy veszekedesnel mondta hogy"

Szerintem tenned kéne a problémáid ellen, és nem bennük ragadni és tovább ártani magadnak.

Csak azokkal az emberekkel barátkozz és egyáltalán tarts kapcsolatot, akikkel jól érzed magadat és akikkel kölcsönösen elfogadjátok egymást.

Semmi másnak nincs értelme.

2023. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, én szivesen haverkodnék veled.


Üdv,

Feri, a szadista

2023. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológust, vagy pszichiátert kellene keríteni, hogy kiderítse rólad mi a kattod. Ha ez megvan, akkor tudnak olyan tanácsot is adni, hogy hogyan tompíthatod ennek a hatását.
2023. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lucifer-666 ***** válasza:
Miket szoktál tenni vagy mondani?
2023. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szalajtasz kicsit. Szakemberhez kéne menned.
2023. okt. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!