Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utáltam meg ennyire magam?

Miért utáltam meg ennyire magam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég nehéz számomra elviselnem magam legszívesebben eltűnnék ha tehetném mert nagyon szégyellem magam valami miatt.

Lehet rossz kategoriába ezért bocsi.



2023. okt. 6. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ez a kérdés most egy monológ volt. Mi honnan tudhatnánk erre a kérdésre a választ? Az az egy mondatos magyarázó szöveg is egy nesze semmi fogd meg jól.


Ülj le, és gondolkozz el rajta.

2023. okt. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

A legfontosabb, hogy:

"Bocsáss meg mindent magadnak!

Hisz egyszer úgyis elévül.

Semmi rossz nem tart örökké.

Végül megszépül..." (Kowalsky meg a Vega)

2023. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt szegyelled magad? Ird le. Majd segitunk megbocsatani.
2023. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magad elől nem menekülhetsz örökké, mert mindörökre magaddal össze vagy zárva.


Néz szembe a dolgokkal s azokal kezdj valamit, pl. :

feldolgozod, elfogadod, javítasz rajtuk, fejlődsz stb.

2023. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját elméjének a rabja. Az már az egyén dolga, hogy hogyan próbál meg kiszabadulni, de nem is ez a megoldás. Gondolkodj el azon, hogy mi lehet az oka, ha pedig nem megy, akkor fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez, mert önmagát megoldó probléma nem létezik. Lehet a szőnyeg alá söpörni a koszt takarítás helyett, csak aztán azt veszed majd észre, hogy lépni sem tudsz tőle. Ne várd meg, amíg ez bekövetkezik.
2023. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a szituáció.

Én is így voltam. Aztán én nyitottam afelé, aki esetleg engem is szerethet. Ő Jézus.

Kutattam, kerestem a mestert mindenhol, míg egy napon rá nem jöttem a tanítása alapján, amit ránk hagyott, hogy basszus, én is szerethető vagyok. Amúgy ezt elég nehéz volt nekem is. Hogy felismerjem, hogy én is szerethető emberi lény vagyok.

Pedig a múltban én is elég sok hibát elkövettem. Hajjaj. Lejárattam magam abban a közegben, ahol a mindennapjaimat éltem. Kábítószer függőként ez azért hatványozódva keltette fel bennem a szégyenérzetet.

De a lényeg az volt, hogy felelősséget vállaltam azért, amiket csináltam. Kerestem gyógymódot a drogfüggőségemre, még egy rehabra is elmentem. (Kétszer is) A munkahelyemen, ahol 2 éve mindenki botránkozott rajtam, mondván megtébolyodtam a kábítószer miatt, ma már inkább csodáltam. Szépen meg tudtam mutatni, hogy még a kis drogosnak is megadatott, hogy jó útra térjen és a főnökei felfigyeljenek arra, amit le tud tenni az asztalra. Képeztek és sokkal jobb, érdekesebb munkakörbe raktak. Némelyek, akik magukat jó embernek tartották nem merték elvállalni a képzéssel járó 2 éves hűséget a cégnél. Most pedig még mindig ugyanabban a munkakörben vannak és irigykednek, hogy én többet kapok. A legnagyobb kritikusaim és akik leginkább botránkoztak a viselkedésemen ma a legnagyobb irigységgel szembesülnek a melóban.

Én pedig mindenkinek bátran megmondom, hogy Istennek és Jézusnak köszönhetem mindazt, ami megadatott.


En ezt megelőzően pszichológusnál, pszichiáternél is próbákoztam a gondjaim megoldásával. Tulajdonképpen semmit sem segített. A változást az hozta, amikor a korházi pszichiátriai raboskodásom alatt találkoztam egy betegtársammal, aki behozta a Bibliát magával és hasonlóan szenvedett, mint én.

Ja, a pszichiátria főorvosát, pedig, aki engem bebörtönzött 10 napra a múlt hónapban letartóztatták, mivel kenőpénzeket fogadott el. Bizony igazságos a jó Isten.


Ez az én tapasztalatom és bölcsességem, mellyel segítségedre tudok lenni a problémádban. Remélem valamennyire segíthettem.

2023. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"valami miatt"


Na ez az! Mi az a valami??? Ezt keresd meg!

Fiú vagy vagy lány?

2023. okt. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!