Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Telefonhíváskor rögtön feszült...

Telefonhíváskor rögtön feszült és ideges leszek,hogyan tudom ezt kezelni?

Figyelt kérdés

2 olyan személy van, akinek a hívására összerándul a gyomrom,ideges és zaklatott leszek.

Általában akkor hívnak,ha otthon megy a balhé ( isznak,veszekszenek)

Hogyan ne legyek ideges amikor meglátom,hogy ők hívnak? fizikailag megfájdul a gyomrom, pánikszerűen remegés fog el.


2023. okt. 21. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne vedd fel, halkítsd le a telefont.. én sem szoktam felvenni az ismeretlen számokat mer rossz érzés
2023. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen hívóknak nem venném fel a telefont. Ha később reklamálnak emiatt, egyenesen közölném velük, hogy ez addig így is marad, amíg a hívásukkal csak a gondjaimat szaporítják. Mit tehetnének ez ellen? Megsértődnek és nem hívnak többé?
2023. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, azt kellene tennem, nem felvenni...az apámról, és tesómról van szó. Leginkább azért veszem fel, mert ha esetleg baj lenne otthon, és én nem voltam elérhető, lelkiismeret furdalásom lenne.
2023. okt. 21. 17:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Fordul pszichológushoz, a saját érdekedben.
2023. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lucifer-666 ***** válasza:
Mindig csak a szar jön? Megoldás, hogy kinyomod a bunkófonod.
2023. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért menjek pszichológushoz?
2023. okt. 21. 19:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Küldj el mindenkit a k. anyjába aki telefonál. Nekem bevált.
2023. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert rád férne.
2023. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lucifer-666 ***** válasza:
49%
A pszichológus szart sem segít, csak annak aki lelkiszemetesre vàgyik és sok a pénze.
2023. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt rosszul gondolod Lucifer, mivel tb-s pszichológusok is vannak, tehát nem kell hozzá sok pénz. A "szart sem segít" értelmezése pedig szubjektív dolog. Van, akin segít, és van olyan is, akin nem lehet.
2023. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!