Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátom öngyilkos...

A legjobb barátom öngyilkos lett, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Tehát, a legjobb barátom 17 éve ismerem, együtt nőttünk fel a múlt hónapban öngyilkos lett. Azóta vele álmodom, minden reggel ő az első gondolatom. Nagyon nehéz időszakban vagyok, édesanyám elárult majdnem hontalan lettem.

És erre még aki a legjobban ismert ezen a világon eltűnt..


24F



2023. okt. 27. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Egynek megmentettem szószoros értelemben az életét. Büszke is vagyok erre, de ez alapvető emberi viselkedés volt.

Viszont én farcoltam magam, egyszer csak egy megcsúszás miatt nem lettem öngyilkos (másztam fel a villanypóznára), de senki nem segített rajtam. Szerető családom se volt.

19 évesen csak a hobbim tart életben.


Amúgy bárkin lehet segíteni. Egy hosszú beszélgetés, közös programok, együtt élvezni az életet sokat segítene.. de neked fontosabb az, hogy most itt síránkozzál, gyászolj, pedig te ugyanúgy segíthettél volna rajta. Nem segítettél rajta, leszartad. Ha fontos lett volna neked, segítettél volna neki. Szóval ne sajnaltasd magad, ő sokkal többet szenvedett mint te, csak keresed az indokot, hogy rinyálhass. Szánalmas.

Bocsánat a kemény nyelvezetért, de ez így van.

2023. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
11, járj inkább pszichológushoz, mert nem vagy kerek. A kérdezőt meg ne baszogasd!
2023. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
💀💀💀
2023. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!
nov. 27. 18:23
 15/15 anonim ***** válasza:
#12 Oda nem csak pszichológus kell, hanem mellé pszichiáter is. Talán utóbbi fel tud írni neki valami nyugtatót meg antidepresszánst, hogy addig se másokat basztasson, amíg ki nem kezelik a betegségét. Kérdező, tudom, hogy nehéz, de lépj túl rajta. Neked is csak egy életed van, és annak nem az a célja, hogy fájdalmat érezz. Nem célja, viszont része. Idővel túlteszed magad ezen is, menj tovább, és foglalkozz a saját céljaiddal.
dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!