Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szorongok és visszahúzó...

Nagyon szorongok és visszahúzódó vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szorongok olyannyira, hogy suliban mar szinte meg se merek szólalni baratom is csak nagyon keves van. Ha pl felelni kell akkor ugy elvorosodok hogy utanna amiatt stresszelek hogy vajon lattak e rajtam ezt az egeszet. Aztan neha mar egy egyszeru beszelgetes is nagyon nehezen megy szamomra csak dadogok ossze vissza. Lenyegeben ez miatt is vagyok visszahuzodo nem merek ismerkedni sem mert felek hogy hogyan itelnek meg az emberek. Aztan csapatjatekokban is irto szornyu vagyok. Felek higy ezek miatt fognak megutalni. Szeretnek en is az ugymond taradalom aktiv resze lenni de ha igy folytatom ez nem fig sikerulni. Mit tehetnek mindezek ellen hogy sokkal nyitottabb es felszabadultabb legyek?
2023. nov. 7. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben szakemberhez, ő többet tudna segíteni mint random emberek. Én is ebben a cipőben voltam/vagyok sajnos, megértem miről beszélsz :/

Ha van a sulidban pszichológus elmehetsz akár hozzá is első körben.

2023. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!