Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi ideig járt a fejedben...

Mennyi ideig járt a fejedben az a csaj/srác, akit egy buliban ismertél meg, megtetszett és szemmel láthatólag te is neki?

Figyelt kérdés

Aztán valahogy elváltatok, annélkül, h akármilyen elérhetőséget adtatok volna a másiknak?

Vagy tán lett belőle később vmi?:)


2009. jan. 3. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mennyire tetszetünk egymásnak

Volt olyan is hogy összejöttünk volt amikor nem érdeklődtünk egymás irán.

De ha non tetszik akkor minden lehetőséget megragadok

2009. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt hogy tancoltunk, beszelgettunk. Megtudtuk egymasrol hogy mindketten mas varosbal lakunk, tudtuk, hogy tobb nemigazan valoszinu hogy lesz. Igy csak szorakoztunk egy jot.

A kerdesedre visszaterve, 1-2 nap max. :)

2009. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hm..ez attol fugg...sajnos nekem 1 srac 2 evet tetszett..De sikerult vegul elfelejteni..azota is rohogni tudok csak a dolgon..de akkor rossz volt..
2009. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pultos vagyok és így elég sok emberrel találkozom. Valamelyik nap bejött hozzám egy srác a haverjaival,de az egyik haverjával egy helyen lakunk. A srác nagyon szimpi,nagyon helyes humoros volt. Akkor láttam másodjára. Kérte a számomat...Mivel nekem van párom,meg ott volt az a srác is akivel egy helyen lakunk így nem mertem megadni neki. Sokáig fűzte a fejem. De nem adtam meg. Bánom is azóta...végülis abba,hogy megadtam volna a számomat nem lett volna semmi rossz. 2 napig nagyon az eszembe volt,de mostmár lassan felejtek,igaz megbánva...
2009. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!