Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most voltam lagziba, volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most voltam lagziba, volt egy aranyos csaj aki nagyon megtetszett, csak nem volt alkalmam beszélgetni vele. Mit írjak neki így neten keresztül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
írd neki, hogy milyen csinos volt de sajnos ott nem volt alkalmad személyesen elmondani neki, pedig szívesen beszélgettél volna vele.
2011. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
szia.hogy vagy?
2011. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

szija jól :D és te? :D

na azért ne poénkodjunk itt :D

Szerintem is ezt lenne jó megírni neki, szimpatikus volt nagyon :)

2011. jún. 12. 16:17
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

ez nem poén volt:)

kezdhetnéd ezzel,aztán szépen lassan bókolsz neki,hogy jol néz ki meg ilyesmi,aztán meg elhivod valahova,vagy a tel.számát elkéred ilyesmi:)

2011. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

dearanyoooooooooooooooooos vagy:D amúgy szerintem is írd meg neki őszintén...pl. ezt: "szia!nem tudom, hogy láttál-e, de én is ott voltam a lagziban. Kicsit zavarban vagyok, mit írjak, de nagyon szimpi voltál nekem. Nem lenne kedved beszélgetni?:)"

vagy vmi ilyesmit...:D lehet, hogy még kitudsz találni jobbat is:D

sok sikert:D

2011. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
:)
2011. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

én nagyon örülnék ha valaki látott volna egy akármilyen elegánsabb rendezvényen és napok múlva rám írna vagy ha összefutnék vele és megjegyezné,hogy milyen csinos voltam az nap.

Minden nőnek jól esik.

2011. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Ajaj, barátnőm is most volt lagziban, és azt mondta, látott egy helyes srácot, csak nem mert odamenni hozzá XD Véletlenül nem Gyöngyösön voltál? :D
2011. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Kkezdj el vele ismerkedni, de csak óvatosan! Ne légy rámenős és ne éritsd a szex témát az első alkalommal, mert azt fogja hinni, hogy csak alkalmi kapcsolatra kellesz neki :)
2011. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem erre mondtam hogy poén, hanem hogy valaki beírta hogy szia hogy vagy :D tudod úgy írta be ide, mintha ő lenne az a csaj :D


am szép csinos volt nagyon, na értitek kis bájos :D

látni látott, mivel a nővérem lagzija volt, így én karoltam a menyasszonyt.

2011. jún. 12. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!