Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány csaj miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány csaj miért ennyire köcsög? Azért, mert egy hete össze jöttem egy csajjal most meg dobott. De nem azért mert megtetszett neki egy másik pali hanem valami más ok lehet.

Figyelt kérdés
Ezért nem vagyok most szomorú ,mert gyorsan túl teszem magam rajta de akkor is szar érzés.Gondolom ilyet más is sokszor érzett át.Most már csak annyi a kérdés ,hogy "MIÉRT?"
2010. jún. 21. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

te is legyél velük köcsög


szedj össze valami ribancot, és smárolj vele a közelében

2010. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés. Négy exem van, ebből három ilyen 1-2 hét után dobott, értelmes, elfogadható indokot egyik sem tudott mondani. A negyedik ex másfél hónap után szabadult meg tőlem, szexre hajtott, én meg még nem akartam lefeküdni vele.

Nem csak a csajok tudnak ilyenek lenni.

Fel a fejjel, majd találsz egy normális lányt magadnak :) Én is megtaláltam életem szerelmét.

2010. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!