Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Isidokinál mi az amit tuti...

Isidokinál mi az amit tuti nem engedsz, dumálhat aztán neked? Mersz neki nemet mondani bizonyos vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
MI az amit nem engednél?Mi az amihez semmi köze szerinted?Az is gyáva aki soha nem mer nemet mondani.Szóval mire mondod hogy nem?
2011. máj. 21. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sulidoki nem nagyon végez olyan vizsgálatot, amit nem lehetne felvállalni. Mondjuk egy testüreg vizsgálatra engem sem lehetne rávenni.
2011. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem a felvállalás,de én mondjuk az alsómba nem engedném se bele nézni,sem vizsgálgatni,mert semmi köze,az iskolában való teljesítményemet sem befolyásolja arra van később megfelelő szakterülettel rendelkező doki majd.A felvállalás tök más.Én arról beszélek,hogy monjuk az én testemmel ne rendelkezzen más,ha én ilyen vizsgálatot szeretnék majd elmegyek rá.Nekem ez,meg amit te említettél nem fér bele.Ezeknél szólnék hogy itt van a stop,persze kulturáltan.
2011. máj. 22. 15:23
 3/7 A kérdező kommentje:
azt még leírom valahol hidd el végez,mert nekem mint írtam nemiszerv tiltott terület számára,semmi köze hozzá és valahol írták hogy más előtt akarta csinálni,tömegesen a doki,vagy eleve meztelenül felsorakoztatva akar vizsgálni,szerintem ez már túl megy a megengedettség határán.
2011. máj. 22. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.

Hát nődoki többet lát belőlem mint amennyit az exem valaha xD


Iskolaorvos meg lányoknál nem csinál ilyet.

Fiúknál passzolom, de ha ez is a vizsgálat része akkor meg mi a baj? Hogy nem az a szakterülete? Az mit változtat rajta? Ha meg kell vizsgálnia, meg kell vizsgálnia.


Pl. ahhoz h hererákot kizárja meg kell hogy mogyorózzon :D

Prosztatavizsgálat stb. Sztem jobb kivizsgáltatni magad minthogy utána túl későn ismerjék fel a bajt - erre vannak a kontrollvizsgálatok! - és aztán már csak annyi időd legyen hogy kiválaszd a koporsód, csak mert nem jártál vizsgálatra, vagy nem engedted magad megvizsgáltatni...


Kérdések: uszodában/ osztálykiránduláson/ koliban hogy zuhanyzol le? Általában nincs függöny...

Vaaaagy piszoár??? Ott mindenki láthat?


A felsorakoztatás pucéron meg hát max. szólsz h mások előtt nem szeretnéd, de mondjuk egy katonai sorozáson körberöhögnek hogy nem vagy már ovis...


Mondjuk sztem max. 13 lehetsz, szal majd később csak nem leszel ilyen szégyellős.


Szóval mi az amit nem engedék? Mondjuk ami nem a vizsgálathoz tartozik, ami a vizsgálathoz tartozik abból mindent, nem hülyeségből találták ki.


Ki a gyáva szerintem? Aki nem vizsgáltatja ki magát és képes megpurcanni inkább... nah mondjuk lehet az iszonyat bátorság: "bevállalom a prosztatarákot" elég kemény.


Gyáva az aki soha nem mer nemet mondani? Igen, de nem ilyen esetben.

2011. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valahol csinálnak ilyet lánynál is,de rikta,lehúzatja az alsóneműt és megnézi kézzel a külsejét vagy csak lehúzajt a és azt nézi mennyire szőrő,hogy kivan fejlődve a szemérem ajak,a röhej csak az hogy 15-16 évesnél,az meg már rég kifejlődőtt,meg borotvéálják,és ránézéssel nem látni hogy egészséges vagy sem,ja nem 13 vagyok már rég.


És tusoláskor meg nem húzzák szét más előtt a szeméremajkam,ahogy fiúk húgycsővét sem,más a tusolás és más egy ilyen vizsgálat.De van válaszfal,akárhol jártam ott volt.


Szeritem attól hogy megválasztom hogy mit tehet meg velem egy orvos és hogy mit és hogyan vizsgálhat és nem hagyom hogy nem megindokolt esetben akár meztlenül nézegessen,hisz ha nőgyógyászhoz megyek ott sem így megy,meg már anyám által ismert dokihoz megyek majd,hogy az pont azt jelenti hogy van egyfajta elvárásom és érettségem ebben.


Mért te akármilyen módon hagynád hogy a gyerekedet a tutod nélkül megvizsgálják,vagy inkább egy számodra is ismert,korrekt dokihoz vinnéd?


De attól hogy nem vesz részt valaki ilyen vizsgálaton még nem lesz here rákos,mert nem is azt vizsgálják,hanem hogy le van szállva a here,meg hogy nincs szükület,ezzel megint egy baj van,születéskor már leszálltak,ha meg mossa rendesen akkor szükülete sem lesz,és bele mer szólni,ember vagyok és nem árucikk,mert körzeti orvosnál sem tömeges felsorakoztatás van alíg ruhában,ahogy munkahelyi orvosoknál sem így megy,nem gyávasát.Sőt,az gyáva aki engedi magát megalázó módon vizsgálni,ha van lehetőség diszkrét módon történő vizsgálatra és nem mer kiállni magáért.Aki csak sorba áll,nem mer kérni,és tök kellemetlen helyzetbe engedi magát hozzni az is gyáva.


Attól hogy valaki benéz a bugyiba úgyanúgy nem látja hogy minden oké vagy sem,középiskoláként meg már nincs ott keresni valója rég.Akárkinek nem mutogatom,van erre megfelelő ember.

2011. máj. 22. 16:23
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindegy sok iskolás írt már hasonló témában és ott is fiúk,lányok leírták hogy hol van a stop és az általam említetteknél volt a stop.


Aki akarja annak lehetőséget kell bíztosítani,de meg kell teremteni a díszkréciót hozzá.Nem kötelezők ezek a vizsgálatok,csak ezt sem mondják el,rendesen csőbe húzva aki nem tud róla.


Azért más ne rendelkezen ilyen kérdésben rólam. .Nekem az őseimnek sem jönne be,ha a tudtuk nélkül ilyen történe bármelyikünkkel.

Meg az hogy valaki itt nem enged az nem jelenti hogy sose megy dokihoz,majd megy csak jól körülnéz.


De elve iskolásokhoz szólt,az könnyen beszél,aki nincs ebben a cipőben,meg akiknél nem is volt ilyen.Könnyű úgy beszélni.


De 20-on évesen sem fogom más előtt vizsgáltatni magam,nem hallottam még hogy 20-on éveseket így vizsgálnának,tömegesen mért tenném ezt 10-en évesen.Egy 10-en éves is elvárhatja hogy emberként kezeljék,eleve a dokiknak is van etikai szabályzatuk amit valójában be kellene tartani.


Úgy kell bánni a másikkal ahogy elvárjuk hogy velünk bánjanak!!!

Ha ezt meg még pár dolgot betartanak,van felvilágosítás,meg a doki is rendes,nem tömegesen akarja csinálni,hogy gép szerűen végezgessen minnél gyorsabban,hanem emberként kezel akkor kevesebb a gond.

Régen nem is voltak ilyen és még sem voltak betegebbek,akkor sem volt szükség ilyesmikre,ahogy most is sok helyen nincs is ilyen,még sem betegek.Ezen kellen elgondokodni.

2011. máj. 22. 16:36
 7/7 A kérdező kommentje:

Katonai sorozás már évek óta nincs. Ott 10 esével mentek be az ismerőseimnél boxerba kellett bemenni,egy bement a másik várakozott az ajtónál,boxert csak fél percre kellett letolni csak a segét látta a másik,de a másik ismerősőnél meg már ilyen sem volt.

Igen eltérő helyzeteket hozztál fel,nem lehet ezeket a doki témához hozzáhasonlítani se.

2011. máj. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!