Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudják mások elfogad...

Miért nem tudják mások elfogadni a negatív kritikát?

Figyelt kérdés

Sokan kérdeznek itt butaságokat. Általában jó szándékúan leírom neki, hogy miért is sántít ez a dolog, pl.: hogy nem kell azt hinni, hogy szellem volt, mikor az agyunk eléggé be tud nekünk kavarni.

Általában akkor az a válasz, hogy kretén vagyok, undorító, bunkó, hülye.... stb. stb. És még ők sajnáltatják utána magukat, hogy nem kapnak normális választ.

Miért ilyen álszentek? :(


2010. okt. 22. 09:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Asszem írtam, hogy NEM ILYEN KRITIKÁRÓL VAN SZÓ!!!

Nem tudom, egyesek nem olvassák el a kérdést rendesen meg a kérdező kommentjeit?


Nem arról van szó, hogy mondjuk túl sokat beszélek, vagy mondjuk nem mindig hallgatok meg másokat vagy bizonyos szituációkban önző vagyok, és elmondják. Sőt, szeretem is, ha ezt őszintén elmondják, és néha sikerül is változtatnom. De ezt már írtam... :(


Hanem azt nem szeretem, ha azt hiszik, az én vágyaimmal, érzéseimmel, közérzetemmel vannak jobban képben, mint én.

2014. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, összekevertem a kérdésedet a sajátommal. Ez gáz :D
2014. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!