Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Három hete történt, hogy a barátnőmmel szakítottam olyan értelemben hogy megmaradtunk barátnak. Azóta gyakran kijárok a társaságba vagyis vágyok arra, hogy tömegben legyek. Viszont ott mást sem csinálok, csak hallgatom a fülhallgaton a zenét és néma csendben figyelem a körülöttem lévő embereket. Partikba is jártam el...késztetést éreztem már arra is, hogy táncoljak egy-egy szép hölgyel vagy valakinek kezdjek el megnyílni. Voltak lányok kik felvették velem a szemkontaktust, viszont olyan gyomor idegem támadt, hogy nagyon elkezdtem eltaszítani őket magamtól csupán azzal, hogy igyekeztem megtartani tánc közben a tisztességen túli maximális távolságot. Gyakran ezt úgy reagáltam le, hogy a bort kezdtem nyakalni. Most már nem iszok többé eldőntöttem, de már annyira elszoktam otthonról, hogy csak azért, hogy kint legyek az emberek között egész éjjel nem vagyok otthon s hajnalban érkezek haza.

dec. 29. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom hogy egy ember mitől nem tudja megmondani magáról, hogy neki mi a jó, soha nem értettem ezt. Hogy nincs egy értelmes dolog az életben, ami jobban lefoglalja, mint az emberek hajkurászása. Miért jó kergetni időpocsékoláshoz és csalódáshoz vezető dolgokat?
dec. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Jó, hogy nyitottál, majd megtalálod az egyensúlyt.
dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Aurora6891 válasza:

Minden normális mert létezik.


Az ahogy te reagálsz a te személyiségeden múlik,ami pedig élethosszon szerzett tapasztalatok eredménye.


Soha nem mi,mint játékbábuk tehetünk a dolgokról,csak mi érezzük rosszul magunkat vagy bántjuk egymást mert a játékmester elérhetetlen.

dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális, hogy rosszul érzed magad a bőrödben, hiszen még nem ért véget a gyászfolyamat, amit a szakítás indított be.


"csak azért, hogy kint legyek az emberek között egész éjjel nem vagyok otthon"

Ezt ne csináld. Muszáj visszaszoknod egy normális napirendhez, ha egyenesbe akarsz jönni.

Ne félj a csöndtől, attól, hogy egyedül legyél. Segíteni fog, ha végiggondolsz dolgokat, ha levonod a megfelelő következtetéseket, hogy a következő kapcsolatodba már okosabban menj bele, ne csak ugyanannyi ésszel, mint ebbe a bizonyosba.

dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!