Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azok, akik nem szeretik...

Azok, akik nem szeretik magukat, miért? Mit nem szeretsz magadon? (külsőre- és belsőre is gondolok)

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
nemet is írjatok köszi
2010. okt. 22. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:
pattik, és lehetnék vékonyabb is
2010. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14/L :D
2010. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Külső: Utálom az orrom, és lehetnék picivel vékonyabb, viszont ezen tudok változtatni, úgyhogy maradjon, akkor az orr. :D

Belső: Könnyen zavarba jövök, nagyon határozatlan vagyok, túlságosan ragaszkodom emberekhez, amit utálok, mert sokszor ér csalódás, ha pl. a másik nem annyira kedvel vagy nem annyira vagyok fontos neki, mint ő nekem, és inkább csak pótléknak tart " ha nincs ló jó a szamár is" eset... Ez elég rosszul szokott esni, és képes vagyok hetekig ezen agyalni. :/

20/L

2010. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neha bizonytalan vagyok..vagy nem??de megis!bar ha jobban meggondolom akkor nem;)Kicsit fogynom kellene,de az nem zavar mert eppen fogyozok es szokott sikerulni:)28/L
2010. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az arcom miatt, nem a legszebb a berendezkedése.
2010. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen furcsán hangzik, pont azt utálom magamba, hogy nem tudom elfogadni magam és, hogy nem szeretem önmagam... Képes vagyok még ilyeneken is rágódni néha.
2010. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetnék vékonyabb, a csípőm az átlagnál kicsit szélesebb.

Nem vagyok szép.

Ha nevetek olyan kerek hörcsög pofám lesz, és nagyon zavar :S

Belsőleg nincs bajom magammal.

13/L

2010. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok. És egy rakás szar.

A többit nem jellemezném és nem mutatok képet se, pedig az beszélne.

2010. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!