Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják hogy ebben a...

Azt mondják hogy ebben a korosztályban a lányok a pimaszabb fiúkat szeretik, én nem vagyok olyan, hanem főleg csendes de nem visszahúzódó, hogyan változzak meg? 15/f

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Megsúgom a lányok azokat a fiúkat szeretik akik nem akarnak megváltozni. A pimaszok is ilyenek, ezért szeretik őket. Nyugodtak kérdezz meg bármelyik srácot akinek (jó) csaja van, meg akar-e változni vagy nem...
2011. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hogy megváltoz a lányok olyannak szeretnek amilyen vagy ha megváltozol az már nem te vagy elsőnél a pont.
2011. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem mindig a pimaszabb fiúk a jobbak...szerintem pl az a fiú is ugyanolyan, néha még jobb is akivel ellehet beszélgetni, kedves, azért nem túl zárkózott de nem kell hogy feltétlen "pimasz" legyen...abból már van ígyis elég :)

szerintem add önmagadat és ne változz meg...

énsem vagyok az a " hú most bebaszok, ledobálom a ruháimat, benne vagyok minden buliban és húde tökjófej vagyok" típusú lány...de nem is akarok megváltozni..ilyen a természetem és kész :)

szerintem fogadjuk el olyannak magunkat amilyenek vagyunk (Mégha nehéz is és a környezetünk még jobban megnehezíti esetleg a dolgot) ...az a jó hogy különbözőek vagyunk :))

2011. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15/L ..előző kommentelő
2011. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne változz meg,légy önnmagad :D 14/L
2011. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!